Hiuksiini tehtiin tänään

nainenvapaalla

kasvivärjäys ekokampaamossa sekä energialeikkaus :)

12

187

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainenvapaalla

      Ihanaa, kun toinen värjää.. Saa paremmin levitettyä. Ja vielä, kun tuli niin hyvin juttuun, niin paras kampaajakokemus pitkiin aikoihin :)

      • mikäenergialeikkaus

        näyttää hyvältä :)


      • nainenvapaalla
        mikäenergialeikkaus kirjoitti:

        näyttää hyvältä :)

        Et ole voinut nähdä sitä vielä, koska tulin kotiin vasta kuuden jälkeen. Vai onko sulla kaukokatse ;)


      • kaukovaan
        nainenvapaalla kirjoitti:

        Et ole voinut nähdä sitä vielä, koska tulin kotiin vasta kuuden jälkeen. Vai onko sulla kaukokatse ;)

        hyvä että sua hymyilyttää :)


      • nainenvapaalla
        kaukovaan kirjoitti:

        hyvä että sua hymyilyttää :)

        ;) Kyllä tämä hyvännäköinen onkin.. Kasviväri on siitä jännä, että se kehittyy vielä muutaman päivän ajan ja omasta kokemuksesta voin sanoa, että viikon päästä näkee sen todellisen "lopputuloksen". Leikkaus on myös hieno. Kaikki kuivat latvatkin pois, jee!


    • Liiatenergiat

      leikattiin pois

      • nainenvapaalla

        :D


    • Millainen on energialeikkaus? Uteliaisuus heräsi. :) Itse kävin keskiviikkona ihan tavallisessa parturikampaamossa leikkauttamassa hiukset. Paljonko tuommoinen kasvivärjäys oikein kustansi ja mitä siinä laitettiin hiuksiin?

    • pitääkomentaavälillä

      Niin erittäin hauska... "nainenpeitonalla".... nooh isännän kanssa tuli juteltua, ja...

      Tuli VÄHÄN komenneltua pikkupoju-työmiehiäkin -luutnantti tyyliin: "no saatanan poju kokeile nyt etsiä oma esineesi, pippelisi vaikka!"

    • voijeesusmikälortto

      KETÄ KIINNOSTAA??? EIKÖ SULLA ÄMMÄ OLE MITÄÄN ELÄMÄÄ KUN PITÄÄ PALSTALLE AVAUTUA JOSTAIN VITUN PARTURISTA???

      • 60mmpersGAY

        Niin naisia ei kiinnosta pippelit poikia vain keskenään... mutta niin, jotka tuntevat minut, niin komennus tyyli on että... .aika rajua, Teitä jos komentaisin, "Osta uusi kondomi runkkaukseesi, poju, tai minulla on kyllä ilmatorjuntaohjus, jolla voi räjäyttää sinun perseaukkosi, aivan vain huvin vuoksi,

        Opettele elämää POJy,,


    • Ja.värjänny

      Olisin leikannu puolet halvemmalla

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      282
      4150
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      135
      2365
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2016
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1511
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      39
      998
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      133
      972
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      959
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      337
      901
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      877
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      820
    Aihe