Toyota paras !

Miettikää tosissanne "eurohuorat" !
111003
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Jos ei ole parempaa sanottavaa, niin voi yhtä hyvin olla hiljaa.

Äänestä

.....

Äänestä

Tojotissa ei ole mitään hyvää!
Täysiä paskoja

Äänestä
  • Miks sitte luet yleensä tätä forumia jos oot sitä mieltä..? Eli mee vaan kotiis kiillottaan sitä 1.3 mopo-golffiis, vai onko se jopa 1.6!

    Äänestä

  • !? kirjoitti:

    Miks sitte luet yleensä tätä forumia jos oot sitä mieltä..? Eli mee vaan kotiis kiillottaan sitä 1.3 mopo-golffiis, vai onko se jopa 1.6!

    joka provoilee VW:n nimellä ei ole eikä tule olemaan VW:tä. Kukaan normaali ei kirjoita tuollaista, kuten ei myös keskustelun avaajallakaan näytä menevän hyvin...
    Kaikissa on hyviä puolia, kyse on siitä mitä haluaa/mihin rahat riittää!

    Äänestä

  • tdipd ja xx kirjoitti:

    joka provoilee VW:n nimellä ei ole eikä tule olemaan VW:tä. Kukaan normaali ei kirjoita tuollaista, kuten ei myös keskustelun avaajallakaan näytä menevän hyvin...
    Kaikissa on hyviä puolia, kyse on siitä mitä haluaa/mihin rahat riittää!

    eli siitä mitä haluaa ja mihin rahat riittää,jokainen saa ostaa juuri sen auton minkä haluaa rahavarojensa mukaan, itse ajelen vajaan
    kuukauden vanhalla 1.6 corolla wagonilla joka
    maksoi kaikkinensa (lohkolämmitin,toimitusk.,talvir.,metalliväri,
    ilmastointi)hiukan alle 150 tuhatta markkaa ja olisi siihen hintaan saanut muitakin mutta valitsin kaikesta huolimatta Toyotan.

    Äänestä

  • Ei mitään sen kummallisempaa, kuin että Saksan katsastustilaosten mukaan Toyota on ylivoimaisesti kestävin merkki. Sama juttú Ruotsissa ja USA:ssa. Vetäkää siitä. Tilastot ovat lahjomattomia.

    Äänestä

  • Ei voi olla, sillä paska on kuitenkin suht pehmeää, ja esim. Corolla kumahtaa sillain ohuen kolkosti, kun oven nykäisee kiinni. Vähän niinkuin jos kuvittelisi oikein ison sardiinipurkin... Paitsi että sardiinipurkin pelti olisi silloin paljon paksumpaa.

    Äänestä

  • . kirjoitti:

    Ei mitään sen kummallisempaa, kuin että Saksan katsastustilaosten mukaan Toyota on ylivoimaisesti kestävin merkki. Sama juttú Ruotsissa ja USA:ssa. Vetäkää siitä. Tilastot ovat lahjomattomia.

    onkin tuon tilaston mukaan paras. Mites kun viimeksi se oli Mazda...? Vai muuttuuko se aina näillä palstoilla oman merkin mukaan?

    Äänestä

  • jaaha. kirjoitti:

    onkin tuon tilaston mukaan paras. Mites kun viimeksi se oli Mazda...? Vai muuttuuko se aina näillä palstoilla oman merkin mukaan?

    Mazda on hyvä auto, vaikka ei testeissä juuri pärjääkkään. Kestävyydeltään varmasti Toyotan veroinen, mutta yksi vikakin on, eli sairaan kalliit huollot.

    Äänestä

...luulet. Paras kyllä, nimittäin asiakkaana korjaamolla!

-Jari-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PISTE ! kirjoitti:

Miettikää tosissanne "eurohuorat" !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu