Mies uskon että saisin innostuksen laihduttamiseen jos lähettäisit mulle teksti viestiä.
Voisitko kulta. :)
Kukkiakukkia
17
315
Vastaukset
- ethänsä
voi laihtua toisen takia, vaan itsesi vuoksi. Toisen takia tehtynä kilot tulevat nopeasti takaisin ja tuplana vielä. Jos sinulla ei ole itsesi vuoksi motivaatiota, niin anna olla.
- Sinuntakia
Voi sun perkele! Nyt laihutat ihan ittes takia jos meinaat.. Mitä vittua meinaat? Onko susta kivempi röhnöttää sohvalla ja syödä jätskiä ja sipsiä? Sua pitäis varmaan ruoskia etkä sillonkaan tajuais. Vittu mä tunnen kipua sun paskasta asenteesta.
- Kukkaseppel
Enimmäkseen itseni takia tietenkin laihdutan ihan vähän sun takia kun tykkäät katella mun peppua. :)
Ja tahdothan sä joskus mut syliin. Saat silittää mua sitten jos tahdot miu. - silleeen
Yksinkertainen homma. Vähennät ruoan määrää.
- Sinuntakia
En oo sun peppua varmaan ees nähny. Kaipasit sitä jotain. En muista nimeä tai kirjainta. Oisko ollu jmies. Hyvä että laihdutat. Liika läski on ylimäärästä paskaa.
- Kukkaseppel
En ole kohta viikkoon kunnolla kuntoillut ja muutamana päivänä oon sortunut herkkuihin.
- Sinuntakia
Millanen ohjelma sulla oli? Oliko pyöräilyä? Herkut pois ja tavallisia ruokia pieniä annoksina.
- Kukkaseppel
Jumppasin söin kasviksia tavallista ruokaa mutta vähäsen join vettä tai rasvatonta maitoa. Herkkuja en ollenkaan.
- Sinuntakia
Miten se toimi? Mikä oli olo?Putosko paino?
- Kukkaseppel
Ihan hyvä olo oli ja kyllä putosi.
- Sinuntakia
Sitä sit jatkaa vaan. Eikö tuloksetki jo motivoi..
- Kukkaseppel
Yhden ihmisen kanssa katkesi välit se oli mulle tärkeä siitä vähän masennuin.
- Sinuntakia
Liikkuminen lievittää huonoa oloa.
- Kukkaseppel
Ei lievitä vaan sen seura voisi auttaa
- ainaomaitseni
Minä en aio laihduttaa kenenkään takia. Elän niin kuin haluan. Muiden mielipiteet ei kiinnosta siitä minkä näköinen olen.
Tsemppiä aloittajalle treenaukseen ja kauniita unia. :)
- Anonyymi
Juu tänne vaan viestiä rakas mies.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791756
- 108987
- 94874
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19683- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41567Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164523Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä24475Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;193466