Näkeminen satuttaa sitten myöhemmin

Parempi että en näkisi, sillä myöhemmin on kurja olo. Esitän, että näin ei ole.
6227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ainakin yhtä psykoa harmittaa nähdä minut, koska olen epäonnistunut uhri.

Äänestä

Aloittajaa ei harmita nähdä, mutta myöhemmin on kurja.

Äänestä

Tuun kertoon tän viimeistään 19.6. alkavalla viikolla livenä. Selitän asian niin hyvin, että se selittää, miksi on parempi, että emme ole tekemisissä. Se on mahdollista toteuttaa, aikaa ei ole kuitenkaan enää kuin jokunen kuukausi muutenkaan. Ei pysty satuttaan itteensä enää.

Äänestä
  • En ymmärtänyt.

    Äänestä

Näkeminen on parasta mitä tiedän

Äänestä

On ihminen, joka saa aikaan sellaista, että elämää ei kestä. Silloin ei voi olla tekemisissä. Tekis mieli laittaa meili samantien, mut en viitsi häiritä kun on niin myöhä. Pakko pistää oma pää kuntoon, ei tää tästä mikskään muutu, tää tilanne, pahenee vaan, siis mun pää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tottaseon kirjoitti:

Parempi että en näkisi, sillä myöhemmin on kurja olo. Esitän, että näin ei ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu