Koita kestää minua

ja yritä jotenkin rauhoittaa. Kyllä kaikki vielä iloksi muuttuu.
3305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei taida musta olla apua. Tarvitsen peruskallion. Tiedän että tarkoitat joka sanaa jonka sanot mutta..... Sinulla on jo koti peruskalliolla. Pidä kiinni siitä mitä on!!!

Äänestä
  • Kyllä hänestä on apua. Hän ymmärtää jokaisen sanani ja sitä ymmärrystä minä tarvitsen, jos asiat kuohuu yli.

    Äänestä

Onko se todellista vai sisäistä turvallisuutta jonka lapsena opit. Siinäpä se.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämäonnytvaantätä kirjoitti:

ja yritä jotenkin rauhoittaa. Kyllä kaikki vielä iloksi muuttuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu