Vaikka olen laiha lättäpylly, niin mulla on jäätävän kokoiset rinnat!
Mutaatio vissiin
Eiherkkupyllyä
28374
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
:)..............
Tule syliin..........
Ei sekään tunnu kivalle, että se, mitä syöt tuntuu menevän rintoihin! Näillä mentävä silti.
Jos ei alotus ole Riston provo, niin Riston tietokone käy kuumana kun selvittelee kenen kirjotus toi alotus on ja onko Ristolla tsäänssejä päästä panemaan.
voi että kiviäkin kiinnostaa palstahuomiohuoran juttuja taas!!!!!!!!!!
Tuo ei ollut tarkoitus. Anonyyminä vain laitoin. Kukaan ei tunne minua täällä, enkä minä muita. Arka aihe.
Onneksi, mulla on sekä peba että tissit. :DD
Samoin :Dd
Onhan se tasaoainoisemman näköinen, kun on kunnolla molempia tai ettei ole kumpiakaan, kuin laihassa ropassa pelkästään isot rinnat.
laskeppa kuin monta kertaa oot jo mainostannu olevan laiha pulkannaru varusteltuna (mukamas) suurilla rinnoilla ;D ;D
Ei ossaa laskea. Kaikki järki valu tisseihin.
Ei se osaakaan ;D
Niin niin, en en..Osaan laskea kolmeen ;D))
Istut liikaa. Herkulliset pakaralihakset ei tule istumalla, roikkuva ja jenkkakahvoilla varustettu lättäperse tulee. Rinnat kasvaa myös aktiivisella istumisella ja niille laiskoille kädettömille, nehän on pelkkää rasvakudosta.
Älä kasvata isoja utareita itsellesi, ne näyttävät sitten hirvittäviltä, kun ovat roikkuneet 10v. pelkän nahan varassa mahasi päällä. Salille mars!
Aina olleet tällaiset :( Vaikka olen harrastanut. paljonkin liikuntaa. Ei todellakaan nöytä hyvältä, kun on hoikka muualta, mutta valtavat rinnat. Luonnoton!
Rasvakudosta ja se ei kasva pyhällä hengellä. Ruokavalio ja liikunta remonttiin, sitten salille tekemään rintalihaksia. Nuorella naisella ne utareet ei vielä näytä pahinta olemustaan, mutta jo kolmekymppisillä alkaa ongelmat, nahka venyy, ilman tukiliiviä olotila on kuin lypsylehmällä, liiveillä nostetut nahkapussit tekee not fit vaikutelman puserossa kuin puserossa, alastomuus ei ole miellyttävää.
haista jo paska noiden provojes kanssa. Taidat olla kutaleen palstavaimo J&T:ltä tullut tälle palstalle läsykyttää kaksoisleukaas, kun oot taas kutaleelle niin helvetin mustis sen juttukavereista ;D ;D
Olet luultavasti laiha läski, jos harrastaisit liikuuntaa kuten mainostat sulla olisi myös lihaksia, lihakset antaa muotoja vartalolle. Ja isot daisat haittaa liikunnan harrastamista joten sekin sotii tuon sun ahkeran liikunnan harrastamisen suhteen. Turpavärkin läyskytys ei ole liikuntaa.. Joten provosi on provoksi todistettu.
BUSTED
Ps. oletko tosiaan noin daiju.
Sinulla ei taida olla kaikki ihan hyvin?
siinä maha missä painitaan!!! ;D ;D
Leikkaukseen kipikipi.
Tulee hartiat ja selkä kipeäksi muuten.
Tukiliivit, ehdottomasti.
Tukiliivit on. Niinhän tuo lääkärikin sanoi, kun valitin niskoja, että voi johtua isoista rinnoistani, koska olen muutoin hento :(
oi että kerro lisää, palstan pari ukkoa jo taustalal lukee kuolaten sun suuria rintoja mielessää kourien j esinahkaa liikutellen!!! Lättäperse nyt on ainut mikä saa alkavan stondiksen lopahtaan, mutta jos vielä kertoisit römpsästäsi miten se on hankautunut nilelle paljosta kuntopyörällä polkemisesta, kun onhan se totta että laihalla se römpäskin roikkuu ylimääräistä nahkaa. Mutta miten voisit vielä parantaa juttuasi, kun alkaa tuo suurien rintojen mainostaminen jo vaikuttaa aika käytetyltä??!!
Huh, kylläpä täällä porukkaa ärsyttää jonkun isot rinnat.
ja kun ne isot rinnat on vieläpä täyttä soopaa, niin ärsyttää viel enemmän.
Aloittaja on patologinen valehtelija, provilee että saa huomiota kun irl ei sellanen toteudu.
Aloittajalla on varmaan se herkkupefakin. Kunhan vähättelee itseään.
Väität anonyymiä kirjoittajaa patologiseksi valehtelijaksi? Miksi joku anonyyminä tulis valehtelmaan, että sillä on lättäpylly ja jäätävät rinnat? Kannattaisko vähentää palstailua?
Eikä tuo ole mitään itsensä kehumista, jos on lättäpylly.
Kaipaamallani naisella on pieni soma pylly, josta kyllä huomaa ettei ole vain istuksinut suomi 24:n äärellä. Muutoinkin kroppa on hoikalle itsestään huolta pitävälle ihmiselle ominainen, sorja, kiinteä, sopusuhtainen ja notkea. Pitkät sulokkaat raajat plussaa.
Kuvittelisin, että on notka nainen ja ahkerana hyötyliikunnasta saa sen, minkä joku muu joutuu hakemaan kymmenien kilometrien pyörälenkeiltä eikä sittenkään näytä hyvälle.