vielä ennen lomaa..haluaisin nähä,,sua mies..mahdollisimman pian..:)jos vain sinulle passaa...:)
kuukausi töitä
ajattelenvainsinua
14465
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tuota.... ei taida olla viisasta. Ethän itsekkään osaa olla kunnolla. Näinhän sen viimeksi. Jätä mut rauhaan unohdan nopeammin. Oltiin tyhmiä molemmat nyt näen sen !
Virheistä oppii katsos 😊 rakkaus voittaa kaiken ❤ Älä ole negatiivinen AINA
Kuka olet ja kenet haluaisit tavata?
eräs nainen joka jäi kaipaamaan erästä ihanaa miestä nähtiin viimeksi maaliskuussa..ikävä jäi:( ja paljon kysyttävää
Haluaisin nähdä vaikka heti tänään. Mennään illalla kävelylle rannalle.
tottakai lähtisin hänen kanssa mutta ,tuskin olet hän jota kaipaan ,,,hän asuu noin70km päässä minusta ja hän on varmaan kotona siellä kaukana..:(ikävä ja kohta täytyy mennä pehkuihin kun aamulla aikainen herätys..mut huomenna päivällä olisi ihana nähdä ...:)
Lähetään vaan.Tuukko hakeen täältä;)
kyllä jos laitat jotain viestii huomenna aamupäivällä mistä haen ,numeronhan jo tiijät ,jotta tiedän että oot juuri hän...:)toivotankin hyvää yötä ja kauniita unia..lähden tästä untenmaille ..
Just..ajatteln myös sinua:) Mulla alkaa juhannuksen jälkeen työt.
Sä kaipasit sitä M-miestä. Eiks se ollu niin?
Jostain tosi pohjoisesta.
En kaivannut M miestä..Vaan Pmiestä..Oulun läheltä. .ikävä
Onko se minkäikäinen
Lähellä 50v molemmat ollaan sama synt vuosi
Kyllä se mulle passaa. Pistelehän töitä ja kasvata loma kassaa. Ajattelen vain sinua.