Onkohan täällä parempaa tietoa... En nimittäin pärjää enää ollenkaan lämpimän ilman kanssa! Olen etsinyt joka paikasta viilennysliiviä, mutta tuloksetta. Koirille kyllä on tarjolla vaikka mitä...mutta ihmisille ei!!!
Voihan viilennysliivi
4
1778
Vastaukset
- nuorimäsä
Katso googlesta "jäähdyttävä liivi", niin löytyy :)
Oletko löytänyt viilennysliiviä, miten se toimii ja paljonko maksaa ? Minulla myös lämmin sää tekee vaikean olon ja helteellä olen mieluiten sisätiloissa tuulettimen lähellä. Saunassa käyn harvoin, koska sekin väsyttää. Onneksi voin lämpimällä säällä käydä taksilla kaupassa, taksit on ilmastoituja ja kaupassa on ihanan viileää !
- Voihan_viilennysliivi
Anteeksi...vastaaminen kesti kun olen niin huono keskittymään ym. Tuolla tuo AquaCoolkeeper olisi vaikuttanut sopivimmalta, mutta en löydä jälleenmyyjän tietoja mistään. Tarvitsisin apua pidemmäksi aikaa...tuo luvattu 5 päivää olisi hyvä.
- Voihan_viilennysliivi
Löytyikin tuon jälkeen jotain eli sivusto joka myy jotain kokoa liivejä eli antassu.Hankala vaan kun ei ole tarkempia mittoja. Tuo sininen liivi olisi paras, mutta vain S-koko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 938138
- 403922
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021916- 241400
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html341241Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,321122Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia121020Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53857Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31832Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v29797