Moi
40 vuotias mukava mutkaton mies parien käyttöön..
180 78
Siisti mies parien käyttöön
8
195
Vastaukset
- rehevärouva46
No täällä olis rouva, joka haluaisi vieraan miehen vällyihin. Oma ukko olisi mukana, tai sitten baarissa odottamassa vuoroaan. Tavataanko heinäkuussa Helsingissä?
- eläenäämuihin
ee tavata, p-kele sinäkö se viime reussulla minuun tippurin tartutit, kele, vieköö...
- rehevärouva46
murina75 kirjoitti:
Heinäkuun alku?
Heinäkuun alku käy hyvin. Oletko sanojesi mittainen mies ? Kun sovitaan treffit niin tulet myös paikalle etkä katoa kun näet meidät kuten on meille monesti käynyt.
Kuten nimimerkistämme varmasti jo huomasit en ole kylän hoikin nainen. Pituutta on kertynyt 180 ja painoa reilusti toiselle sadalle noin. 140-150 kg mieheni on pieni 170/50 kg arabi taustainen mutta täysin suomenkansalainen.
Miten sinuun saisi yksityisesti yhteyden jos vaikka soitelisimme ja sovitaan sitten paremmin jatkosta ? rehevärouva46 kirjoitti:
Heinäkuun alku käy hyvin. Oletko sanojesi mittainen mies ? Kun sovitaan treffit niin tulet myös paikalle etkä katoa kun näet meidät kuten on meille monesti käynyt.
Kuten nimimerkistämme varmasti jo huomasit en ole kylän hoikin nainen. Pituutta on kertynyt 180 ja painoa reilusti toiselle sadalle noin. 140-150 kg mieheni on pieni 170/50 kg arabi taustainen mutta täysin suomenkansalainen.
Miten sinuun saisi yksityisesti yhteyden jos vaikka soitelisimme ja sovitaan sitten paremmin jatkosta ?Murina75 @suomi24.fi
- 44335tyrrtttr656
On siinämies hakee seuraa ja tärkeimmät puuttuu paikkakunta sekä kullin koko,kukaan ei pientä huoli ns....Taitaa olla iskuri pikku kulliselle parempi seuran haku paikka...
- Sanni43
Ei se kullin koko ole tärkein asia!!! Kunnon seksiin tarvitaan muutakin. Jos miesystäväni on mukana tai katselemassa niin vieraan miehen on osattava hyväillä ja riisua liiat vaatteet taitavasti niin että katsojakin kiihottuu. Sillä kullilla voi tehdä kaikenlaista ennen panemista. Sitä voi aluksi työnnellä puseron nappien välistä ja rintsikoihin ja sivellä reisiä ja kasvoja jne. Eikä panemisen tarvitse olla mitään kerrasta poikki-tyliä vaan pitkä prosessi. Sekin mitä spermalle tekee lopuksi on osa aktia. Voi sopia etukäteen, että vaatteillekin voi laskea - se kiihottaa kummasti miehiä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860
Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli209144"Mä elän vieläkin"
Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn253622Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman
Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi432194Pate Mustajärvi on kuollut
Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html931966Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan
Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on131852Miten ikinä kelpaisin sulle
Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait121445Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää
Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.241288- 711167
Esko ja Martina viettävät joulua
Entisen avioparin joulunvietto on ylittänyt IS uutiskynnyksen168836- 66804