Kerro oi kerro

missä olet. Ei näy ei kuulu. Oletko flunssan kourissa vai muuten lepäilet.
398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole flunssaa, luontopolulla muutaman kerran viikossa.
Muuten ei muualle kuin kauppaan mitään kiinnostusta.

Äänestä

Duunikaveriin iski flunssa ja se nyt lepäilee.

Äänestä

Täällä oon, haaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokukaipaileesinua kirjoitti:

missä olet. Ei näy ei kuulu. Oletko flunssan kourissa vai muuten lepäilet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu