Trolli on tehtaillut kymmenen viimeisintä ketjua

On ollut trollilla pää pahasti sekaisin. Sairasta ja lapsellista tarinaa.
9100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tätä jatkunut vuosikausia ja samaa jatkuu niin kauan kunnes lopullinen pimeneminen alkaa, joka jossakin vaiheessa taatusti odotettavissa. Kyseessä ei ole normaali yksilö.

Äänestä

kerro esimerkki.

Äänestä
  • Tämä dfsdfdfdsfsdaf pimahtaa joka kerta kun joku lausuu poikkipuolisen sanan puolikkaankin hänen epäjumalastaan Toyotasta.

    Äänestä

  • Älä_välitä_hänestä kirjoitti:

    Tämä dfsdfdfdsfsdaf pimahtaa joka kerta kun joku lausuu poikkipuolisen sanan puolikkaankin hänen epäjumalastaan Toyotasta.

    taannoin yks wvgsdwvgsdwvgsd sekos joka kerta kun joku lausu poikkipuolisen sanan puolikkaankin hänen epäjumalastaan Volkswagenista.

    Äänestä

  • Tojotero on jo saavuttanut hiekkalaatikkoikäisen kehitystason;

    - sä oot tyhmä
    - Ite oo / ISÄS ON!

    Äänestä

  • teron_kehityskaari kirjoitti:

    Tojotero on jo saavuttanut hiekkalaatikkoikäisen kehitystason;

    - sä oot tyhmä
    - Ite oo / ISÄS ON!

    Itsekseen väittele hellou. Aina siihen tarvitaan toinen niinkuin kuten hiekkiksen volsuwille.

    Äänestä

Toyotan menetetty maine ja viattomuus jäytää mieltä ja pienet provot ja useimmat totuudet sattuu ja ne pitää kieltää mahdollisimman nopeasti ja johdattaa puheet toiseen merkkiin tms.

Äänestä
  • maahantuoja lähettänyt pojun missiolle. Aika epätoivoinen yritys. Kunpa poju olisi edes päästään terve niin voitaisiin keskustella mutta kun näyttää olevan täysi sekopää.

    Äänestä

  • Eipä sunkaan pää kovin terveeltä vaikuta. Muita syytät, mutta taidat olla itse se suurin sekopää. Toyota on teknisesti jälkeenjäänyt, saastuttavat ja huono ajettava. Se on fakta ja siirähän räällä keskustellaan. Toyotan omistajat ovat pahimmat trollit muilla palstoilla. Vuoroin vieraissa, sekopää ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dfsdfdfdsfsdaf kirjoitti:

On ollut trollilla pää pahasti sekaisin. Sairasta ja lapsellista tarinaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu