Ei kenelläkään sattuis olemaan tietoa miten saa säädettyä subbaria tuolta soittimen kautta? Just asennutettiin uudet kajarit ja subbari, kaikki kyllä toimii mutta ei saa säädettyä subbaria.
Ihmeellinen soitin, välillä löytyy subwoofer adjust ja välillä ei, ohjekirjan ja netistä löytämäni specsien mukaan tämän mallin pitäisi antaa subbaria säätää ja pitäisi olla asetus ihan perus audio-listassa. Ei millään viitsisi odotella josko se taas sinne ilmestyisi. Ja kyllä, se asetus ihan oikeasti on ollut siellä aina välillä.
Vai olisko vaan yksinkertaisesti joku vika soittimessa?
Kenwood -autosoitin ei anna säätää subbaria
VolvoV40
1
110
Vastaukset
- KatsosKun
Sä et vaan osaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1981552Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231288- 521052
- 72975
- 58883
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52883- 105865
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53850- 43838
- 82820