ihana putiikki ja mukava palvelu

saas

Tulipas taasen hyvä mieli kun tuli käytyä Kiimingin Whitehousessa. Palvelu on mitä ihaninta ja ne tavarat ne ovat aivan ihania. Voiko mukavampaa kaupantekijää enään olla. Kiitos taasen!

1

232

Äänestä

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kiinanschaissea

      Ylihintaista rojua, tupa tyhjänä aina pl Eräkontion " -50% " bullshit päivien jolloin myydään 120%-50% hintaista kamaa. Vaimo kävi töistä tullessaan aika vasta katsomassa tuolta lipastoa ja kertoi että varsinainen noita-akka oli ynseilemässä tuolla.
      Ettei vaan sama rokkinorsu joka oli asiakkaita mulkoilemassa Zeppeliinissä, Tunnelma Koti oli tuon firman nimi.Sieltä ostin "antiikkisen "pöydän joka sitten lämpimässä kotona alkoi tuoksumaan miranolille, vasta uhkailu rikosilmoituksella sai tuon paikan myyjän purkamaan kaupan.
      Asutaan n 400m päässä tuosta whitehouse,eräkontio lafkasta ja voin faktana sanoa että asiakaspalvelun laadulla eivät todellakaan pääse kehumaan

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      179
      1742
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      109
      913
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      745
    4. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      107
      734
    5. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      207
      664
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      133
      628
    7. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      51
      585
    8. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      51
      562
    9. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      19
      558
    10. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      546
    Aihe