kuka veti tolppaa uimahallil kännis

nii kuka se hullu oli kekä ajo ja kyyris oli kuka.
8820
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nakkilassa on noita hulluja enempiki joka ilta ja yö nuo järjenjättiläiset kaahaavat keskustassa ja liikunta keskuksen nurkissa heikon kotikasvatuksen saaneita riittää.

Äänestä

Kyl se oll Pöpi-Klöpö.

Äänestä

Ja Javanaine kyytis

Äänestä
  • Mihis hane antti oli jääny

    Äänestä

Joku sanos et kartanlukijalla olis ollu nuotit väärinpuolin sylisä. Vai olisko se ny ollu kaljakori, hä.

Äänestä

Aika HÖPÖ-kunnos kuulemma olivat.

Äänestä
  • Höpö-kunnos sekä Suomalaisson & Elosson

    Äänestä

Niitä sukuja ettei olis pikku tenuis kukaan ajellu
Taik höpöheinapäissäs

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


pömpöö kirjoitti:

nii kuka se hullu oli kekä ajo ja kyyris oli kuka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu