Onneksi sulla näköjään

Ihailijoita riittää. Miehet lankeaa suhun niinkuin mäkin silloin. Toivottavasti löydät niistä jonkun sopivan itsellesi.
14662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ja mä lankean polvilleni suu vastaanottavaisena, uuh. ;))

Äänestä
  • Tyttö minun makuuni ;)

    Äänestä

  • J5mieheltä kirjoitti:

    Tyttö minun makuuni ;)

    Koitappa keksiä oma nimimerkki tähän ketjuun.

    1Äänestä

Haluan vain sinut...laittaisit vaikka viestiä, niin sovitaan tapaaminen ja jutellaan.

Äänestä

Jep löysin jo kuuden tähden J-miehen, parasta A-ryhmää :D

Äänestä

Jep toivotaan (*_*)

Äänestä

Ei ne lankea, vaan laukeaa muhun. ;)))

Äänestä

Jos olet Jyrki niin ei kukaan ei koskaan ole niinkuin sinä. Rakastan sua ja haluan vain sinut. Odotan, niinkuin olen nämä kaikki vuodet tehnyt.

Äänestä

Löytyyhän noita, vaan eipä silläkään merkitystä, lähinnä aiheuttaa ahdistusta. Typerä sydän torppaa kaikki mahdolliset kumppaniehdokkaat yhden saavuttamattoman miehen tähden. :(

Äänestä
  • Ei kannata jonkun saavuttamattoman takia elämäänsä pistää hukkaan, vaan päästää irti tunteesta ja voi löytää sekä saavuttaakin jonkun muun, joka on itsestäsikin kiinnostunut. Se on ikävää, että ihmiset hukkaavat elämänsä yksipuoliseen haaveiluun.

    Äänestä

  • Päivänjatkottänne kirjoitti:

    Ei kannata jonkun saavuttamattoman takia elämäänsä pistää hukkaan, vaan päästää irti tunteesta ja voi löytää sekä saavuttaakin jonkun muun, joka on itsestäsikin kiinnostunut. Se on ikävää, että ihmiset hukkaavat elämänsä yksipuoliseen haaveiluun.

    Voi kun tuo auttaisi. Olen tehnyt jo liian monta kertaa päätöksen päästää irti ja käytännössä jatkanut matkaani. Tiedän olevani typerä, mutta minkäs tunteilleen mahtaa. Pelkään että olen menettänyt kyvyn ihastua ja muut miehet lähinnä ärsyttävät, vaikka olisivatkin todellisuudessa ihan mukavia. Olen tainnut päästää tapauksen johdosta tshtonattani katkeruuden myrkkyä sydämeeni. :(

    Äänestä

  • Typeräsydän kirjoitti:

    Voi kun tuo auttaisi. Olen tehnyt jo liian monta kertaa päätöksen päästää irti ja käytännössä jatkanut matkaani. Tiedän olevani typerä, mutta minkäs tunteilleen mahtaa. Pelkään että olen menettänyt kyvyn ihastua ja muut miehet lähinnä ärsyttävät, vaikka olisivatkin todellisuudessa ihan mukavia. Olen tainnut päästää tapauksen johdosta tshtonattani katkeruuden myrkkyä sydämeeni. :(

    Jos olet jo noin yrittänyt tehdä, niin kannattaa mennä hakemaan ammattiapua, jos et pääse itse omin voimin irti. Elämä voi kummasti helpottua ja itseään jatkossa paremmin ymmärtää sekä kasvaa ihmisenä, kun käy ammattilaisen vastaanotolla, eikä sellainen ole mitenkään hävettävää. Sitähän varten niitäkin auttajia on olemassa.

    Äänestä

Jos asiat on sovittu reilusti ja hyvässä hengessä niin silloin on helpompi erota. Täällä nämä ihmiset, jotka katsoo opetuksina toisten sydänsurut ovat todella ilkeitä.

Äänestä

Mullahan on vain yksi J ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J5mieheltä kirjoitti:

Ihailijoita riittää. Miehet lankeaa suhun niinkuin mäkin silloin. Toivottavasti löydät niistä jonkun sopivan itsellesi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu