mua pelottaa

Apuahelpmevoiei

Yks päivä mul tuli juttelee kroatialainen omien sanojensa mukaan hän jutteli ja lähetti kuvia itsestään jotka eivät kyllä hänestä olleet no sitten hän pyysi minua siis 12v tyttöä laittamaan itsestään kuvaa no laitoin pari ei näkyny muutaku jalat ja toises vähä silmii siis ei paljoo! Sit hän sano et (in englishhh) et kivat jalat haluisin avata noita. Vastasin jotai xd tai jotai sit hän sano et haluatko kuvaa mun kalusta sanoin siihe jotai oon 12 xd sit hän laitto ja viel siihe perää et ei se ikä mitää et rakastan nuorempii no sit sano viel et mul on kivat silmät sit vaa poistin kaikki kuvat ja kaikki ja estin tän tyypin !sanoin sil et oon ruotsist XDDDD no nyt mua häiritsee ja harmittaa ku laitoin ne kuvat vaiks tiedän et ei se tiedä todellakaa mus asun ja sehän voi kattoo kenen vaa 12v proffast kuvii no joo mul oli ig yksityinen laitoin noi dires mut pelkään tyylii et se tulee raiskaa mut oikeest itken joka ilta ku mietin tätä miks olin tyhmää

6

240

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Voi vittu.
      Naamapalmu.

    • Eli juttelitteko te Instagramin directissä? Jos näin niin ehkä Instagram ei ole paras paikka jutella tuntemattomien kanssa (hyvä kuitenkin jos Ig tilisi on yksityinen), suosittelen tässä tapauksessa Kik sovelluksen lataamista jos tarvetta jutella tuntemattomien kanssa. Mutta olen aika varma, että ei hän osoitettasi yritä selvittää, hän on vain halunnut pitää todennäköisesti hauskaa netissä. Hyvä kuitenkin, että osasit itse lopettaa. Muistutan, että Fonectasta voi kuitenkin löytää etu- ja sukunimen perusteella puhelinnumeron, osoitteen ja liittymäsi jos siis on ihan vakituinen puheliittymä, eikä Prepaid liittymä. Tämän Fonectasta tietojen löytymisen voi poistaa oman operaattorin "omilta sivuilta" jossa hallitaan siis oman puheliittymän tietoja.

    • Kerro jollekkin. Olit varomat, mutta koska olet vasta lapsi, sinua ei voi siitä syyttää. Ja yleisesti ottaen kannattaisi pysytellä kaukana maahanmuuttajista. Ei, en ole rasisti, mutta he ovat tälle maalle turvallisuusriski.

      T. 14 v tyttö joka on kyllästynyt tähän paskaan maahanmuuttopoliitikkaan

      • * varomaton


    • Ilmoita poliisille. Antamiesi tietojen perusteella kyseinen henkilö on syyllistynyt lapsen seksuaaliseen hyväksikäyttöön.

      Ole yhteydessä vaikka nettipoliisiin. Lähetä vaikka nettivinkki poliisille. Tee jotain asialle - itsesi ja muiden kaltaistesi uhrien takia.

    • Mjoohy

      Miksi sä pedareiden kanssa juttelet jumalauta!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      34
      3438
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      13
      2828
    3. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2504
    4. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      42
      1937
    5. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      53
      1789
    6. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      15
      1780
    7. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      45
      1636
    8. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1478
    9. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      54
      1454
    10. Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta

      Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule
      Sinkut
      264
      1164
    Aihe