Saadaanko miesystäväni kanssa vielä yhteinen lapsi. Hänellä ei ole vielä lapsia, minulla kyllä ja he ovat jo isoja. Pientä rakkauspakkausta toivoisin ja sitä, että rakkaastani voisi tulla vielä isä, vaikka on jo iäkkäämpi.
Zonettelle
kultakihara
8112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
sori mut haluaako mies tulla isäksi? et kai yritä nalkkiin saada lapsen kautta?vanha mies ei välttämättä jaksa enää ,,,nauttikaa kahdestaan olostanne,lapsi ei ratkaisua tuo ...en ole näkijä vaan elämää nähnyt aikuinen ,
Olet aivan liian tyhmä äidiksi, siitä todisteena uskosi näkijöihin ja järjetön kysymys täällä. Älä aseta uutta lasta tilanteeseen, jossa äiti ei pysty antamaan eväitä maailman kauhuihin.
Tyhmien ei kannata perustaa perheitä siitä on paljon näyttöjä.Eikä lemmikkejäkään hankkia,siitäkin on paljon esimerkkejä-
Mikä vaivaa kun täytyy ilkeillä täällä?Perustakaa oma kerho jossa saatte mollata toisianne niin paljon kuin sielu sietää.
Joskus täytyy olla ilkeä, jotta toinen ymmärtää....
totuus aina kirpaisee,mutta juttele miehesi kanssa että haluaako yhteisen vauvan kanssasi,siitä jatkatte elämäänne,iso asia kuitenkin .Onhan vauva romanttinen asia mutta raskasta se on ja lapsettomalle vanhemmalle miehelle myös aika stressaavaakin ehkä,puhukaa ja miettikää,siitä se lähtee,lapset on kivoja mutta paljon paljon muutakin.Ei näkijän sanomiin voi luottaa,sydäntänne kuunnellen.
Ihmeellistä, miten kysymykseni voi ärsyttää ihmisiä siten, että pitää kirjoittaa asiattomuuksia ja loukkaavia asioita. Onneksi minun elämäni ei niihin kaadu. Kertovat enemmän kirjoittajista kuin minusta. Kaikki tuntuvat olettavan, että mies ei halua lapsia tai niitä yritetään vastoin hänen haluaan tehdä. Mistään tällaisesta ei ole kyse. Kysymykseni oli hyvin selkeä ja osoitettu nimenomaan zonetelle. Hän on nähnyt hyvin.
Ehkä onnellinen parisuhteesi ärsyttää satoja naisia,keillä ongelmia rakkaudessaan ja niin suoltavat pahan olonsa pariskunille joilla saattaisi mennä kivastikin.Olen itsekin saanut j
kysymyksiini negatiivista tylytystä vaikka olen ennustalle tarkoittanut kysymyksen,aika yleistä,älä välitä,pyydä nostoa uudestaan hyvältä zonetelta.nosta taas kysymys uudestaan ja vain zonetelle,ei muille.