Jos kuitenkin

haihdut mun elämästä pois johonkin kesätuulien matkaan? -miehelle-
3288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"On aika sijoiltaan"

Äänestä

Oliko tämä kenties toivomus?

Äänestä
  • Ei. Se on pelkoa. Menettämisenpelkoa siksi koska tää kesä tuntuu olevan hyvin epävakaata aikaa. Ei paljon nähdä ja yht.pito vähissä. Helposti yhteys hiipuu kun/jos tulee muuta tilalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


epävakaataaikaa kirjoitti:

haihdut mun elämästä pois johonkin kesätuulien matkaan? -miehelle-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu