Baby i miss you

32506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

Siinä taasen joku jota ei naisessa kiinnosta mikään muu kuin että se käy jakku- tai iltapuvussaan, trendikkäästi kammatuissa, sheivatuissa karvoissaan oman alkeellisen kiiman sammuttajaksi :)

Äänestä

Ai eilen ? <3

Äänestä
  • Kumpi pahempi: henkinen vai fyysinen rumuus?

    Äänestä

  • ällöttävänmultiruma kirjoitti:

    Kumpi pahempi: henkinen vai fyysinen rumuus?

    Milloin sinulla on ollut viimeksi fritsut kaulassa?

    Äänestä

  • Eikö ole enää?

    Äänestä

Oletko kaivannut koko ajan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jälleennäkemiseniloa kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=IajXNj3ZDDE

Jälleen. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu