Onko kukaan lukenut juhannusseiskaa? Mitä Jassu töräytti seiskassa?
Jassu seiskassa
SeiskaJassu
201508
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Hassulla Jassulla taitaa olla rahat lopussa, kun Seiskalle pitää juttua tarjota.
Huora Jasso se on, ei mikään Hassu Jassu!
En osta kyseistä paskalätyskää mutta olen antanut itselleni kertoa että Jassu selvitteli seksielämäänsä Denniksen kanssa, eli haukkui aviomiehensä kyvyt. Minkälainen ihminen antaa haastattelun tuosta aiheesta? En löydä edes sanoja.... Ennen Jassu oli naurettava, nyt pelkästään kuvottava.
Ai sä olet TAAS antanut jonkun kertoa itsellesi. Oliko kertoja lukenut jutun seiskasta?
Jassun uusin haastis oli vastaisku dennikselle joka tekee pornoelokuvaa Helkan kanssa. Dennis on saanut viagraa suomalaiselta lääkäriltä ja Helka tykkää!
Jassu on oksettava tyyppi, ei voi kun halveksia tuollaista muijaa, joka selittelee paskalehdessä aviomiehensä, Dennisin, intiimiasioita. Ei ole kaikki kotona, täysi typerys.
että dennis ei tyydyttänyt millään tasolla avioliitossa ja richardin kanssa herää viestittelemään keskellä yötä.
haluaisin tietää, mikä tilanne richardin kanssa todella on.
Jassu, heti lantionpohjalihasten jumppaa, jos ei tunnu missään!
Seisooko rikulla tykimmin kun hän lukee jassun dennisdissausta seiskasta?
Itse uumoilen, että isoin vehje löytyy farssin naispääosan esittäjältä.
Ei seiso mullakaan aina, mutta ei meidän eukko mene sitä kirkolle kuuluttamaan.
Ootko satavarma?
Oli erittäin lyhyt "haastattelu" eikä mitään uutta. J myönsi, että läheisyys kuihtui melko heti häiden jälkeen... Ja nyt J hoitaa avioeroa LAKIMIEHEN(I) kautta. Ja J on sitä mieltä, että D voisi lopettaa kiusaamisen ja antaa kaiken olla ja hoidettas tää ero nopsasti ohi.
--
Juttu oli siis niiiin lyhyt, että voin kirjoittaa suoraan sanasta sanaan juhannuksen jälkeen kun saan lehden käsiini. ÄLKÄÄ suotta laittako rahoja sen lehden ostoon.
Voin pistää huomenna sihteerin litteröimään kun saan sen heräämään, oli niin witun kännissä että pistin nukkumaan. Mökkeily on mukavaa, huomenna nuzzitaan urakalla :)
Insinööri Eerolla on melkoiset suunnitelmat.
Eikö se patu ollutkaan rietas rakastaja?
Hölmö muija. Jälleen yksi lehtijuttu lisää, jonka Dennisin asianajaja lyö päin Jasminin naamaa.
On muuten Jassu viimesimmässä instakuvassaan silmät tosi turvoksissa. Kunnolla juhlinu jussia
Jos on itkenyt oikein vuolaasti nenäliinaan, niin silmäluomet turvonneet pallukoiksi.
Onkohan viimeisin kuva, pihanperän rikkaruohotupas, otettu hetkeä ennen sammumista vai onko rouva ollut keräämässä kukkasia juhannustaikoja varten? Ehkä uneen tuli tuleva papsu, vai oliko se sittenkin Helga joka toi oksennusämpäriä? Joka tapauksessa, hyvää Juhannusta:)