Hyvää Juhannusta S-naiselle

Hyvää Juhannusta sinulle kaunis S-nainen.lkävä.
7246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kiitos samoin sinullekin!! Ikävä on vaikka eilen juuri nähtiin..

Äänestä

Hyvää juhannusta S-naiselle ja M-miehelle :) I love you both <3 Ootte mun virtuaalibestiksiä.

Äänestä

Samoin sinulle Armas M-mies. Ikävä.

Äänestä

Veitkö m-mies sen kurkun ässälle?

Äänestä
  • Ässällä ei ole tarvetta kurkulle. Sinulle voisin lähettää lavallisen kieroja kurkkuja.

    Äänestä

Kiitos. Hieman ankea city-juhannus täällä. Hyvää juhannusta sulle! Terveisin S

Äänestä

Hyvää Juhannusta kaikille, tämä S-nainen lähtee piakkoin höyrylaivaristeilylle Päijänteelle:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mmieheltä kirjoitti:

Hyvää Juhannusta sinulle kaunis S-nainen.lkävä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu