Otan yhteyttä kello viideltä

Sitten kolmen päivän päästä. Just that you know. Prepare yourself.
7271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Minkä takia?

Äänestä

Saat tulla kertomaan kuulumiset minulle tänne. Oli sitten huonot tai hyvät.X)

Äänestä

Odotan sitä :)

Äänestä

Parempi on kun et ota yhteyttä
Meistä ei tule paria enkä halua jutella sun kanssa.

Äänestä

Kauan sä sitä oletkin pohjustanut... *haukotus*
Ei taida jaksaa uskoa enää.

Äänestä

Vankilastako sä pääset silloin?

Äänestä

Toivottavasti et ole Mikko. Susta en halua mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rewqrwqe kirjoitti:

Sitten kolmen päivän päästä. Just that you know. Prepare yourself.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu