Oletko aikeissa osallistua Valmennuskeskuksen valmennuskurssille (alalla ei väliä) ja haluat frendialennuksen eli -15 % kurssin hinnasta? Keräämme porukkaa (min. 4 hlöä) ja tarkoitus olisi ilmoittautua kurssille heinäkuun 1. viikon aikana! Ota pikaisesti yhteyttä (ts. viikon tai parin sisällä) ja kerro nimesi sähköpostiosoitteesi.
sinialfa(miukumauku)luukku(piste)com
Tämä sama ilmo löytyy myös Älyvuodosta. Ilmoittelen tähän ketjuun jos ja kun porukka on kasassa.
Valmennuskeskus FRENDIALE
11
371
Vastaukset 11
- ap__
Ryhmä on jo melkein koossa, vielä ehtii mukaan!
- ap__
RYHMÄ ON KOOSSA; ILMOITUS EI OLE ENÄÄ VOIMASSA.
- entkurssilainen2016
aivan huijaus kursseja! en suosittele.
- abina2015
Eiköhän tuo nyt riipu ihan siitä, mille alalle pyrkii. Sisäänpääsy on viime kädessä omasta työmoraalista kiinni, valmennuskurssin on tarkoitus antaa opiskelulle hyvät puitteet ja ehkä myös vähän potkua persauksille.
Harmi tietysti jos sun kohdalla opetuksessa tms. on ollut puutteita, toivottavasti annoit rakentavaa palautetta kurssijärjestäjille. - Lopettakaajo
Valmennuskeskuksen markkinointi vaan jaksaa, LOL. Selkeesti ootte vaan epäonnistunut tämän vuoden kursseissa, ku lukee näitä keskusteluja.
- heiDaa
Kukaan ei osallistu kurssille "onnistuakseen kurssissa" vaan saadakseen opiskelupaikan / parantaakseen mahdollisuuksiaan pärjätä valintakokeissa! Joillekin aloille sisäänpääsy vaatii ihan oikeesti verta, hikeä ja kyyneleitä - ja joskus myös monta hakukertaa, valitettavasti. Kurssilla ei mitenkään voi epäonnistua, jos oma taso nousee ja oppii uutta.
Peace and love. Älkää olko niin sa***nan negatiivisia. Jos itse missaa omat mahdollisuutensa ja sitä myötä kusee elämänsä, niin ei sitä pahaa oloa tarvitse purkaa muihin. - vastaussulle
En pura en, mutta käsittääkseni tämä on vapaa paikka laittaa minun ja monen muun teidän kurssin käyneen mielipide. Luulin saavani laadukasta opetusta mutta sain jotain aivan muuta.
- pettynytvktoo
Komppaan täysin näitä negatiivisia kirjoituksia. Täällä siis myös pettynyt.
- pettynythuono
Myös täällä!
- OmaVikanne
Opiskelisitte amikset paremmin :)
- justjoo18
LOL
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.191168Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke57965Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63933- 54863
- 51761
- 61715
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍81696- 82662
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le37660Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29596