Valmennuskeskus FRENDIALE

ota_kipinkapin_yhteyttä

Oletko aikeissa osallistua Valmennuskeskuksen valmennuskurssille (alalla ei väliä) ja haluat frendialennuksen eli -15 % kurssin hinnasta? Keräämme porukkaa (min. 4 hlöä) ja tarkoitus olisi ilmoittautua kurssille heinäkuun 1. viikon aikana! Ota pikaisesti yhteyttä (ts. viikon tai parin sisällä) ja kerro nimesi sähköpostiosoitteesi.

sinialfa(miukumauku)luukku(piste)com

Tämä sama ilmo löytyy myös Älyvuodosta. Ilmoittelen tähän ketjuun jos ja kun porukka on kasassa.

11

338

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ap__

      Ryhmä on jo melkein koossa, vielä ehtii mukaan!

      • ap__

        RYHMÄ ON KOOSSA; ILMOITUS EI OLE ENÄÄ VOIMASSA.


    • entkurssilainen2016

      aivan huijaus kursseja! en suosittele.

      • abina2015

        Eiköhän tuo nyt riipu ihan siitä, mille alalle pyrkii. Sisäänpääsy on viime kädessä omasta työmoraalista kiinni, valmennuskurssin on tarkoitus antaa opiskelulle hyvät puitteet ja ehkä myös vähän potkua persauksille.

        Harmi tietysti jos sun kohdalla opetuksessa tms. on ollut puutteita, toivottavasti annoit rakentavaa palautetta kurssijärjestäjille.


      • Lopettakaajo

        Valmennuskeskuksen markkinointi vaan jaksaa, LOL. Selkeesti ootte vaan epäonnistunut tämän vuoden kursseissa, ku lukee näitä keskusteluja.


      • heiDaa

        Kukaan ei osallistu kurssille "onnistuakseen kurssissa" vaan saadakseen opiskelupaikan / parantaakseen mahdollisuuksiaan pärjätä valintakokeissa! Joillekin aloille sisäänpääsy vaatii ihan oikeesti verta, hikeä ja kyyneleitä - ja joskus myös monta hakukertaa, valitettavasti. Kurssilla ei mitenkään voi epäonnistua, jos oma taso nousee ja oppii uutta.

        Peace and love. Älkää olko niin sa***nan negatiivisia. Jos itse missaa omat mahdollisuutensa ja sitä myötä kusee elämänsä, niin ei sitä pahaa oloa tarvitse purkaa muihin.


      • vastaussulle

        En pura en, mutta käsittääkseni tämä on vapaa paikka laittaa minun ja monen muun teidän kurssin käyneen mielipide. Luulin saavani laadukasta opetusta mutta sain jotain aivan muuta.


    • pettynytvktoo

      Komppaan täysin näitä negatiivisia kirjoituksia. Täällä siis myös pettynyt.

      • pettynythuono

        Myös täällä!


      • OmaVikanne

        Opiskelisitte amikset paremmin :)


      • justjoo18

        LOL


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6458
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      360
      5994
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      60
      2923
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      109
      2374
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      2048
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1774
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1653
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1320
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1217
    10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      33
      1178
    Aihe