Aseenani A- vitamiinivoide

Olen taistellut nyt useamman viikon ryppyjeni kanssa. Peilikuvani hieman siedettävämpi jo. Joskohan uskalatisin harkita kohtaamistasi. Olen käaittänyt, että tykkäisit nuoremmista.
5105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Ei auennut tuo Stephen Kingin universaalinen linkki.

    Äänestä

Ei ne rypyt siel mitään haittaa,kunhan ei ole löysä karvatoosa.

Äänestä

Kasvata parta, ei näy rypyt!

Äänestä

Osta vaikka joku naamari itsellesi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kovattaistelu kirjoitti:

Olen taistellut nyt useamman viikon ryppyjeni kanssa. Peilikuvani hieman siedettävämpi jo. Joskohan uskalatisin harkita kohtaamistasi. Olen käaittänyt, että tykkäisit nuoremmista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu