Kake Randelin 50 v. tänään??

Tällaista luin toiselta foorumilta.
Nuorekas on.
3541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

26 pvä tätäkuuta

Äänestä

Kake Randelinin kappaleet on hyviä.Kaksi vinyylilevyä olen onnistunut nappaamaan kirpputoreilta.
Syksyllä mentiin kaken keikalle,tosin kake olikin sairaana =PP
Onneksi eräs toinen suosikkini,neljänsuora oli tuolloin myös esiintymässä :)

Äänestä

Kyl se Kake täyttää 26.1. 50v!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


pipo kirjoitti:

Tällaista luin toiselta foorumilta.
Nuorekas on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu