Onko kukaan Lähdössä

Porin Jazziin kirjurinluodolle?
577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen haaveillut siitä, mutta en uskalla mennä sinne kun siellä pyörii niin
paljon huumeita.

Äänestä
  • kyllä kukaan lähtee.

    Äänestä

  • pyh ja pah huumeita on joka kylässä.. et vain tiedä moisesta mitään, joten et tiedosta kenenkään lähiympäristössä käyttävän.

    Äänestä

Mieli tekisi. Lauantaina muutama kova nimi! En kuitenkaan ole festari ihmisiä.

Äänestä

Lähden koko viikonlopuksi ratsastamaan, joten pakko jättää jazzit väliin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lontoossasilloin kirjoitti:

Porin Jazziin kirjurinluodolle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu