Tuu tänne, mä mittaan

sun vyötärös. :) Ja samalla vaikka muutakin. ;)
7293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Syvyyttä vai pituutta?

Äänestä
  • Pituutta tietenkin. Toki vastapalveluksena voisit tarkistaa syvyyden.

    Äänestä

  • himotherää kirjoitti:

    Pituutta tietenkin. Toki vastapalveluksena voisit tarkistaa syvyyden.

    Käviskö niin että sujautan tuorekurkun sinne ja pistän viivan siihen kohtaan kun ei enää uppoo?

    Äänestä

16,5 cm ja 13 cm ympärysmitta.

Äänestä
  • Ai sinä olet Ken- nukke. Ok!

    Äänestä

Kyl se metabolisen rajan kevyesti ylittää :D

Äänestä

Mittaile vaan omaa vyötäröäsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mittanauhallinen kirjoitti:

sun vyötärös. :) Ja samalla vaikka muutakin. ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu