Seksiä en saa kumppaniltani läheskään riittävästi..enkä varsinkaan hänen omasta aloituksestaan.tää asia painaa mua kasaan järjettömästi..oon kaunis 24-vuotias itsestäni huolta pitävä nainen. Huomioin kaikki mieheni tarpeet seksissä ym..tuntuu suorastaan väärältä etten saa nauttia tarpeeksi usein seksistä..en ole edes mitenkään työläs kun tulenkin helposti ja useaan kertaan. Tykkään mielyttää ja pukeutua sexsysti..on turhautunu olo enkä tiedä mitä tekisin seksin korvikkeeksi..se ois mulle tässä elämäntilanteessa niin tärkeää.
Nainen ei saa
7
138
Vastaukset
- halukasrakastaja
Yksi vaihtoehto on että ostat jonkun hieromasauvan ja sillä tyydytät itseäsi. Tai sitten etsit vakituisen rakastajan itsellesi jota tapailet säännollisin väliajoin salaisesti. Kun vaan pystyt.
- nättinuori24v
Mulla on vibraattori ja käytän tosi useesti mut ei se vaan auta kun se toisen ihmisen läheisyys on se juttu mitä haluan
- halukasrakastaja
Silloin vaihtoehdoksi jää että etsit rakastajan jota tapailet salaisesti. Ei sitä läheisyyttä mikään voita,toisen iho ja kosketus. Oletko mistä päin?
Laita mulle tulemaan viestiä jos kiinnostaa tutustua ja saada läheisyyttä.
[email protected]
- comme.si-comme.caM
Seksin määrää pystyy jonkin verran vähentämään, mutta enentäminen on vaikea juttu, varsinkin miehelle, jolla pitäisi kyrvän seistä, vaan kun ei seiso.
Nainen pystyy jonkin verran antamaan vittua rakkaudesta, mutta jos se ei ole aitoa, pian toinen sen huomaa ja toteaa toisen lahnaksi. On hyvin harvinaista jo tilastollisesti, että kaksi, joilla on samankokoinen seksihalu, päätyisivät yhteen. Suurimmassa osassa parisuhteita jompi kumpi kärsii puutteesta.
Joko siihen vain täytyy tyytyä tai sitten pitää hankkia seksiä toisaalta. Kahdesta huonosta vaihtoehdosta pitäisi valita vähemmän huono, mutta yleensä ihminen valitsee sen huonomman. Masentavaa. :) Mielestäni silloin kannattaa punnita suhteen lopettamista ja pistää ajatuksia. Ihmisiin jotka ajattelevat seksistä samoin. Yleensä ns seikkailut päätyvät enemmin tai myöhemmin eroon..
- nättinuori24v
Mulle toi pettäminen ei ole se vaihtoehto..en pystyisi
- isä73
vieraissa vaan .. ihan hyvä lisä suhteeseen... hyvä fiilis...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka tekee näitä aloituksia
jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa595252Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent2543572Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks2843472Oot mahtava tyyppi
En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot393076Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?
Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär3002689Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?
He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun631973Rydmanin nousu sote-ministeriksi on kauttaaltaan irvokas
Mutta samalla se oli ainut todennäköinen lopputulema. Se myös alleviivaa sitä, mistä tällä hallituksella ja aivan erityi3121965En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis1431829Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti
– Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm321442- 1201195