pissat housuun

Onx muita jotka vaan pissaavat housuun ku hätä yllättää?Ite kyl myönnän niin tekeväni yhtään häpeilemättä!!!
4222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Keskustelun taso 2016

Äänestä
  • Vastauksen taso 28.06..2016

    Äänestä

Eiks kukaan uskalla tunnustaa.Luulis tyttöjen ainakin pissaavan housuun kun se on niin paljon helpompaa kun käydä vessassa näin kesällä ei toi housujen kastuminenkaan haittaa ja kun on itsetunto kohdillaan niin ei haittaa märät jäljetkään haarovälissä...Et antaa liristä vaan!!!

Äänestä

Ite lirautan joskus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lirauttelija kirjoitti:

Onx muita jotka vaan pissaavat housuun ku hätä yllättää?Ite kyl myönnän niin tekeväni yhtään häpeilemättä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu