että olet salaa toistenne kanssa kontaktissa ja puhette minusta!!!!
Mä en oikeen pidä siitä
Kylläolentajunnut
9305
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tuskin haluavat mitään pahaa sinulle. Jos kyseessä on rakkaus, minkä sille voi?
Aika olematonta rakkautta jos toinen ihan tietämätön
En minäkään pidä mutta en voi kertoa mistä tiedon sain niiden yhteyksistä. Tiedän että minusta puhuvat ja miettivät mitä minun kanssa pitäisi tehdä. Odottelen rauhassa Kai ne joskus kertovat mitä haluavat minusta.
Toisista puhuminen kuuluu elämään halusit tai et :D
Ole sitten pitämättä.
Taidat olla erehtynyt. Miten olet päätellyt, että juuri sinusta puhutaan jos toiset ovat salaa kontaktissa. Eikä se nyt mitään haittaa jos puhuvatkin. Kyllä maailmaan puhetta mahtuu. Siitä ei kannata välittää. Jatka vaan reippaasti eteenpäin elämääsi sivuille vilkuilematta. Muista levätä tarpeeksi ja syö terveellisesti.
Hän häpeää itseään ja mieli luo harhoja. Mitä mervi ja leena mahtavat puhua selän takana jne. Kun ei ole elämä hallussa ja ihmissuhteet ja pitää vaan yrittää miellyttää kaikkia ja elää toisten kautta syntyy pahan olon kierre. Näin muutaman kerran lapsen innostuneen mielen jota seurasi pelästyminen. Kun voisit vapauttaa itsesi nauttisit itsekin elämästäsi. Nyt pitää kontrolloida ja manipuloida etkä pysty kantamaan vastuuta omasta itsestäsi ja teoistasi.
Ei ainakaan näillä palstoilla kannata kytätä ja ottaa itseensä kirjoituksista, siitä sekoaa se oma mieli. Asiat kannattaa selvitellä ko. ihmisen itsensä kanssa.
Salasuhteissa pannaan kiihkeästi, ei niissä käytetä aikaa muista puhumiseen.