Taksin käyttö kallistuu

Uudet hinnat taksa nousee liikaa käyttö vähenee entisestään ei vähäs kummas kyytii
mene halvempi tilata rekka auto saa nopeemmi hinta kohillaan.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä MÖRKÖ KEKSII MÖHÖ MAHA TAKSAREILLE TAUKOJUMPPAA HALON HAKKAAMISTA VÄLIAJALLA

Äänestä

joo hirvee nousu kympin kyydissä jopa 6 senttiä. nyt loppu ajaminen pirssillä että kuusi senttiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SAAMURSKEETSAMALLAREISSU kirjoitti:

Uudet hinnat taksa nousee liikaa käyttö vähenee entisestään ei vähäs kummas kyytii
mene halvempi tilata rekka auto saa nopeemmi hinta kohillaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu