Jousimies merkin ihminen oli äitini. Äitini oli kuin Anna Nicole Smith. Kiinostunut kaikesta turhan päiväisestä roinasta ja yritti saada mut lapsena pukeutumaan jo hyvin seksikkäästi ja harrastamaan tankotanssia. Äitillä paloi usein myös hermot ja kun jouskari naisella palaa hermot, se todellakin huutaa ja näyttää kans sen... Oikein mitään itsehillintää ole silloin..
Vastaukset 2
- Jouskarinainen
Tuo nyt varmaankin ihan puhtaasti äitisi luonne horoskoopista huolimatta. Itse jouskariäiti ja tyttöni ei todellakaan saisi "lupaa" tankotanssiin ja seksistisiin vaatteisiin niin kauan kuin kotona asuu!
Huuda en muuten kuin "oman pään sisällä" kun raivostuttaa. Itsehillintää kyllä löytyy. Itseni lisäksi tiedän monia jouskareita ja ovat monesti niitä porukan rauhallisimpia tyyppejä. !- MrJuha82outolintu
Tuo jouskareiden rauhallisuus voi johtua esim heidän nousevista, kuu-ja merkuriusmerkeistään eri huoneet jne. Koko astrologia on niin monimutkainen kirjo, ettei tavallinen tallaaja tajua siitä paljoa.
=)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1091340
- 45911
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50736Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r131696- 70666
- 67616
- 53597
- 55555
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.94485Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20480- 34467
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32458Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?115453Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e92451- 5448
- 49447
- 51445
- 52403
- 42400