Sitä saa mitä tilaa ;D

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016063021822650_uu.shtml
Tänne haalitaan eri kulttuureista olevia ihmisiä ja nyt kohta moni saa maksaa hengellään tämän eri rotujen sekoitusyrityksen.
498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vitusti kiinnostaa mitä jossain vantaalla tapahtuu.

Äänestä
  • Noin se on.
    Parempi olla kiinnostunut vain siitä mitä voi nähdä asuntonsa ikkunasta, eikä mistään muusta. Siinä se tietoisuus räjähtää universaalisiin mittoihin!

    Äänestä

eiköhän se liity siihen että kun ramadan loppuu, niin jihad alkaa.

Äänestä

Anteeksi sekoiluni. Tämä aloitus on tehty pillun puutteessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alainahmed kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016063021822650_uu.shtml
Tänne haalitaan eri kulttuureista olevia ihmisiä ja nyt kohta moni saa maksaa hengellään tämän eri rotujen sekoitusyrityksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu