Koti- ja puutarha-apu, Hämeenlinna

Summergirl_90

Olen 1990 syntynyt nuori nainen Hämeenlinnasta. Ammatiltani olen puutarhuri ja kokki.

Tarjoan sinulle / vanhemmillesi / isovanhemmillesi / lähipiirillesi apua kodinhoidossa ja puutarhassa Hämeenlinnan alueella.

Hoidan pihan ja puutarhan ajankohtaiset työt aina kevättalvesta pitkälle syksyyn. Hoidan puolestanne kitkennät, haravoinnit, istutukset, puiden ja pensaiden hoitoleikkaukset, sadonkorjuun sekä nurmikon leikkuun, paikkaukset ja kylvön. Kotonanne teen mm. ylläpito- ja suursiivoukset, autan ruoanlaitossa, opastan kodin viihde-elektoniikan käytössä/asennuksessa sekä hoidan astia- ja pyykkihuollon.

Olen käynyt yrittäjyyteen tähtävään kurssin ja aikeissani perustaa Hämeenlinnaan koti- ja puutarha-apua palveluna tuottavan yrityksen.

Ota yhteyttä puhelimitse tai sähköpostin välityksellä niin kerron mielelläni lisää. Teen ensimmäisellä kerralla täysin veloituksetta kartoituskäynnin, jolloin käymme läpi toiveet ja tarpeet. Puhelimitse tavoitettavissa parhaiten arki-iltoina sekä viikonloppuisin, mutta aina voi yrittää!

Anu Myllykangas
040 8489885
[email protected]

0

152

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Näin lähellä

        Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
        Ikävä
        68
        3219
      2. Kerro jotakin hauskaa. :)

        Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
        Ikävä
        75
        3087
      3. Mä sanon tän suoraan.

        Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
        Ikävä
        68
        2952
      4. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

        Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
        Ikävä
        66
        2631
      5. Oliko pakko olla taas tyly?

        Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
        Ikävä
        44
        2132
      6. Olen niin yksinäinen...

        ... puhukaa mulle jotain kivaa 🥺
        Ikävä
        61
        1699
      7. Huomenna heitän järjen

        romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,
        Ikävä
        25
        1667
      8. Hyvää huomenta

        Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.
        Ikävä
        18
        1659
      9. Lähtisitkö nainen

        🚐Reissuun matkailuautolla🤔 👋😎❤️
        Ikävä
        35
        1655
      10. Perjantai-ilta ootko nainen menos

        Bilettää löytyyks jäbii? Tai jotain muita
        Ikävä
        59
        1576
      Aihe