Minne baariin kannattaa raumalla mennä??
Rauman baarit
vierailija
155227
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Mene Sini Pubiin,jos tahdot nähdä minkälaisii ihmisii Raumal asuu.
Lähinnä discobaarit kiinnostais..vähän yli parikymppisiä ollaan..
Muista kysyä paperit niiltä Sini Pubin olioilta jotta voit olla varma heidän kuulumisestaan ihmiskuntaan.
Oletko tulossa pe vai la? Kalliohovi,Raumanlinna,Cats...kyllä paikkoja löytyy.....
onk sitä enä olemassakka?
Sun ikästes paikk o perjantaisi Valtkadul Irkus alkuillast ja sit Havanna. Ja havannaha löyräs helposte vaik juavuksissaki ko käveles vaa suara ovest ulos ni jo tule havanna vasta. Lauantaisi sit ens Irkkuhu ja se jälkke Valtkadul Domino.
vieläkö sini-pub on hengissä? mun mielest se oli ällö paikka sekä sinisaari.en tiä mitä nykyjään,mut olis kiva kuulla.uteliaisuuttani.
keskiviikkona 19.1...
ilmanmuuta Dominoon Valtakadulle. Siellä on samaa porukkaa kuin lauantaisinkin Domino night clubissa. Ns. opiskelijabileet. Vähän vähemmän porukkaa kuin lauantaina. Noi jutut jostain sinipubeista kannattaa unohtaa, niissä on vaan laitapuolen kulkijoita.
http://www.domino.fi/
havanna on ihan paska paikka!!
sinisaari rauhottunu aika lailla...niin meinasi virkavallan pojjaat...Sinipub edelleen paskanen räkälä...
Mieluummin käyn vaikka Maffissa, jossa tilaa löytyy, varsinkin nykyään. Ja hintataso on aivan toinen kuin
tuol Irkussa! Mun mielestäni väkikin on pikkasen nuorempaa kuin Irkussa?
Sinipubissa ja -soihdussa on ainoastaan laitapuolenkulkijoita ja kokopäiväjuoppoja. Sekä sinisaaren köyhiä ja elämänkolhimia asukkaita. Joskus saattaa löytyä myös vähän nuorempaa sakkia joka on yleisimmin saastaLajolta tai muista spurguseuduilta tulevia karhulippisjuntteja.
irkkuun on iha turha mennä ku joku turkkulaine ol ajan ikkunast läpitte.
on siis vähän ameriikkan meininkiä?
No josko ens viikolla jo pääsis ovesta sisään irkkun..