Juttuseuraa hakusessa

Hakusessa kik-seuraa, jutteluun yms. Olisi kiva löytää joku juttukaveri, vaikka pidemmäksi aikaan, en pois sulje myöskään tapaamista livenä. (Ite kotoisin Varsinais-Suomesta, 20v jätkä) Jutun aiheiden puolesta olen avoin, suunnilleen kaikki käy :)


Pistä kik nimesi ja otan yhteyttä.
194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Heips... Laita ihmeessä viestiä tulemaan.

Itse olen kohta 17v, Porilainen kundi.

Mun kik on Jezze_999

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


juuso.juuso1 kirjoitti:

Hakusessa kik-seuraa, jutteluun yms. Olisi kiva löytää joku juttukaveri, vaikka pidemmäksi aikaan, en pois sulje myöskään tapaamista livenä. (Ite kotoisin Varsinais-Suomesta, 20v jätkä) Jutun aiheiden puolesta olen avoin, suunnilleen kaikki käy :)


Pistä kik nimesi ja otan yhteyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu