Löytyykö panoseuraa?

No mutta kun alkoi tekee mieli naisen kosketusta?
16236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Nauretavaa. Oikeestiko luulit että täältä löytyy "hätään"? VEDÄ KÄTEEN! Kummasti helpottaa...

Äänestä

Oot aikas hassuX) en varattuna anna ja olen varattu.

Äänestä

käyttäkää maksullista seuraa niin ei tarvii täällä kuunnella suunsoittoa tälläsen turhan asian vuoksi... ei luulis olevan niin vaikeaa.

Äänestä
  • ei se ole mitään oikeaa seuraa! ostat jonkun halvan horon joka on satojen hikisten läskien prinssinakkia hiplannut! kuvottaa jo pelkkä ajatus! jos ei naista muuten saa niin pitäisi tyytyä omaan käteen!

    Äänestä

Miksä siinä on väärin jos yksinäinen mies hakee seuraa naisesta. Eikö naiset halua ksokaan seksiä eikä mitään kosketusta?

Äänestä
  • no eihän ne halua sehän on nistä niiden hyväksi käyttöä

    Äänestä

  • Naisten ei tarvitse hakea panoseuraa, koska he saavat helposti seksiä ja kosketusta ilman että heidän edes tarvitsee hakea sitä tai yrittää saada sitä, niin siksi siinä ei tietenkään ole mitään järkeä tehdä ketjua jossa mies hakee panoseuraa.

    Äänestä

  • nykyään kirjoitti:

    no eihän ne halua sehän on nistä niiden hyväksi käyttöä

    Niinkun sellainen mies jolla ei ole kavereita eikä ole koskaan ennen ollut nais-seuraa on naisten mielestä joku ällöttävä sairas pervo mutta samaan aikaan naiset kuitenkin antavat niille miehille joilla jo muutenkin on nais-seuraa ihan riittävästi. En ymmärrä miksi yksinäisellä miehellä ei olisi oikeutta saada seksiä siinä missä muillakin miehillä. Maailma on kyllä sairas ja todella epätasa-arvoinen paikka vaan eipä asiat valittamalla parane.

    Äänestä

  • Kuka ei voi haluta ihmiskäsen kosketusta? Sekän on maailman paras tuntemus.

    Äänestä

  • MyösYksinäinenMies kirjoitti:

    Niinkun sellainen mies jolla ei ole kavereita eikä ole koskaan ennen ollut nais-seuraa on naisten mielestä joku ällöttävä sairas pervo mutta samaan aikaan naiset kuitenkin antavat niille miehille joilla jo muutenkin on nais-seuraa ihan riittävästi. En ymmärrä miksi yksinäisellä miehellä ei olisi oikeutta saada seksiä siinä missä muillakin miehillä. Maailma on kyllä sairas ja todella epätasa-arvoinen paikka vaan eipä asiat valittamalla parane.

    Rakkaudellisella seksillä ja rakkaudettomalla seksillä saattaa kuitenkin olla sen verran paljon eroa että ihmisen ois varmaan ensin hyvä löytää se joka antaa hänelle maksutta. Ennoo itekkään sitä vielä löytäny mutta en huorinkaan viittis tehä. Tai ohan se varatun katominen himoiten jo kuulemma aviorikos, joten ompa tässä tullu kai huorattua sittenkin.

    Äänestä

Täältä mielenterveyspalstalta löytyy tunnetusti panoseuraa. Jatka vaan sinnikästä yrittämistä! :)

Äänestä

Mutta ei kai se paneminen mitää rakkaudennälkää sammuta. Eihän rakastunutta ees paneta, ei sitten tipannoppaa. Ei minua ainakaan, vaikka oisin ollu vaan ihastunut hetken aikaa johonkuhun Kyllä ois aivan tarpeeksi minulle jo halailussa, suuteluissa ja muussa vastaavassa siivossa kanssakäynnissä. Se ois jo huomattavan lohdullista terapiaa

Äänestä

Onko yksinäiset kaikki muka mielenvikaisia. Luulin että olemme vaan rumia ja siksi yksinäisiä mutta kai rumuus on sitten sairaus siinä missä mielenvikaisuuskin. Seksin hakeminen se vasta sairasta on, miten sitä ei ole lailla kielletty yksinäisiltä miehiltä. Naiset ainakin pitää sellaisia miehiä täysin mielenvikaisina.

Äänestä

Itsekkin haluais nussia naista. Ei jaksa enää katsella pornoa ja vetää käteen. Kiveksiä särkee kun on ollut jo niin pitkään tumputtamatta ja mieliala on alhaalla kun tietää ettei voi saada pillua.

Äänestä
  • Kelpaisko sitten vain "pelkät" halailu, suutelu, korvaan kuiskiminen ja kymmenet muut mukavat tavat olla naisen kaa, jos pitäs valita että ne VAI pelkkä nussiminen? Se kuulostaa semmosenaan niin lohduttomalta ja palkitsemattomalta.Oisko pano kuitenkaan autuuden kokemisen multihuipennus?
    No toki jos on alle 25nen ja kiveksiä kivistää ja herää illalla tai yöllä nukahettuaan parinkymmenenn minuuttin päästä rajuun seisokkiin niin silloin pano toki eka tarve on. Minulla se kaipaus on kyllä jo kääntynyt vähän enemmän sinne henkiseselle puolelle

    Äänestä

Psi Viheraho eli Jari Siikonenhan se puhui joskus naisen hellästä kädestä. Videollajossa joku pinkkipöxy ajo siltä parran. Oli se mukava video.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksinäinenelämä kirjoitti:

No mutta kun alkoi tekee mieli naisen kosketusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu