Ei lapsia homoille

Emme halua parinkymmenen vuoden päästä psykiatrien sohville lisää porukkaaa itkemään juurettomuuttaan ja pahoinvointiaan.

Lapsella on oikeus olla joku muu kuin nimettömästä pakasteesta leluksi hankittu tuote tai tuntemattoman naisen mahassa kasvatettu miehen puolikkaan jatke
3133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei lasta uskiksille.

Äänestä

Ja miten homoparit eroavat lesboista? Samaa paskaa se lapsi tulee kuitenkin saamaan niskaan ja psyykkiset ongelmat on taattu.

Äänestä
  • Miten homoparit ylipäätään eroavat muista pareista lasten kannalta katsottuna?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jotainrajaa kirjoitti:

Emme halua parinkymmenen vuoden päästä psykiatrien sohville lisää porukkaaa itkemään juurettomuuttaan ja pahoinvointiaan.

Lapsella on oikeus olla joku muu kuin nimettömästä pakasteesta leluksi hankittu tuote tai tuntemattoman naisen mahassa kasvatettu miehen puolikkaan jatke

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu