Naisparin lapsihaave

Olemme reilu 3kymppinen naispari Uudeltamaalta. Etsimme anonyymia luovuttajaa. Ei siis isää, eikä myöskään velvollisuuksia. Lisää tietoa ja keskustelua voimme käydä sähköpostitse: [email protected]
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä minä ainakin vähän haluisin tietää mitä jälkikasvulleni kuuluu ja jollain tavalla tutustua häneen. Ihan anonyymina en siis suostuisi luovuttamaan.

Äänestä

Voi ei! Toivottavasti kukaan ei suostu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saippuakupla0 kirjoitti:

Olemme reilu 3kymppinen naispari Uudeltamaalta. Etsimme anonyymia luovuttajaa. Ei siis isää, eikä myöskään velvollisuuksia. Lisää tietoa ja keskustelua voimme käydä sähköpostitse: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu