Olisi tarkoitus ottaa tallista perhereissuihin sopiva R-design volvo ja lähteä pian reissuun. Työt alkaa olla tehty ja kesä odottaa pääjohtajatason kulkijaa. Tarkoitus olisi semmonen 3 tonnia rullata pohjoseen ja takasin. Poroja käydään katsomassa ja syödään pääjohtajalle sopivaa poronkäristystä. Oletko sinä pääjohtajatasolla tänä kesänä?
R-design volvolla pääjohtajatason reissuun
Rdesigngngngn
8121
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hörhön tauti se vaan pahenee.Eikö tuohon sairauteen ole mitään hoitokeinoa olemassa?
Uusi V90 R-Design auttaa sinua ainakin jos halut kokea motorsportin huumaa.
Volvo on vain vähävaraisten premium Kiinan koristuksilla ja rumilla ajovaloilla.
Näkisinpä sen pääjohtajan, jolla on aikaa ja mielihaluja tulla roskalehtikustantamon nettiportaalin paskanpuhumispalstoille höpöttämään joutavia!
Hörhö hei.Ota lääkkeesi aina ajallaan!
Pekka Lipponen oli titteleiltään ei vähempää kuin Ylipääjohtaja, Rantasalmen sulttaani, Kiljuvan karhun komentaja ja Kuun varakuningas. Silti tuntuu, ettei edes Outsider (Aarne Haapakoski, 1904–1961) olisi osannut ikinä keksiä yhtä houreisten mielikuvien ilotulitusta kuin tämän palstan R-Design-fani.
Et ole ehkä sisäistänyt elämääsi urheilullista elämäntapaa joka suosii isoja lihaksia sekä moottoriurheilutyylistä ajopeliä jolla pääsee ajamaan rajua mutka-ajoa myös työmatkoilla. R-design täyttää villeimmänkik ratakuskin haaveet ollen samalla soveltuva arkiajoon. Kuivasymppuvoitelu ja hiilikuitujarrut kruunaavat kokonaisuuden. Pääjohtajatasolla käytetään aina R-design tuotteita sillä ne on tarkoitettu käytettäväksi pääjohtajatason ihmisille.
Odota nyt hörhö edes niin kauan kun saat (ehkä) ajokortin joskus tulevaisuudessa. Kyllä se nykyinen ruosteinen Jopo on ihan riittävän tehokas sinun ajopeliksi!