Odens cold dry extreme

Nmuikku

Tuli ostettua yksi purkki tätä shittiä kolmen xrange-göte-tornin kanssa ja täytyy sanoa, että hirveää kamaa! 15 v nuuskaamista takana ja meinasi melkein taju mennä yhdestä pussista. En voi käsittää, miten jonnet pystyy imemään tätä tornikaupalla - täytyy olla tosi kovat tolet!

12

5817

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ihmettelijässä

      Moro.

      Samaa ihmettelee täällä toinenkin.
      Kaverilta ostin muutaman purkin, ja vaikka itse poltakin, niin kyseinen nuuska vetää kyllä isonkin miehen heikoks.

      Tuntuu ihan törkeesti, kroppa valahtaa heikoks ja hyvä että pääsee sohvalta ylös kun tuntuu kroppa painavan toistasataa kiloa.

      Miten jotkut voi vetää näitä USEITA päivässä!?
      Itte vedän ehkä maksimissaan yhden päivässä, ja nikotiini potkii siitä 1-2 tuntia senkin jälkeen kun on nuuskan sylkäissyt pois.

      Intissä käytettiin Ettania, ja tähän verrattuna se ei ollut mitään.
      Kädet tärisee kun puliukolla ja melkein tekisi mieli antaa ylen tulla vessassa, kun on niin perusteellisesti sekainen olo.

      Iha oikeesti, kertokaa mulle mitä teistä tuntuu vetäistä tälläistä tyyliin purkki päivässä?
      Itteltä lähtis taju jos toisen pussin jälkeen vielä heittäisi uuden perään.

      Netistä, ebaystä, huutonetistä, kavereilta ja laivalta tätä saa, ja jos mikään ei tunnu miltään, kokeilkaa tätä. Omalla vastuulla

      • Anonyymi

        vitun heikot homot


    • justsejonne

      Neiti, mikä neiti.

    • nuuskamulkkunen

      ennemmin tungen omaa paskaa suuhun kuu tota..pärisee muumien talviunilla ja villasukat vipattaa

    • paska_huuleen

      kun on lapsesta asti harjoitellut niin ei tämäkään tunnu missään. nuuskateollisuus tuottaa koko ajan väkevämpiä nuuskia jotta suomen nuoriso saataisiin kunnolla koukkuun.

    • Menee purkki päiväs,

    • Anonyymi

      Itellä menee purkki päivässä, 8 vuotta nyt menny denssiä... mikää muu nuuska ei tunnu miltää ku tähän on itsensä totuttanut. välillä joutuu laittaa molemmille puolille huulia, varsinki aamulla. ah tekee hyvää... rentouttaa kivasti ja saa suolenki suoraksi :)

    • Anonyymi

      aivan karseeta paskaa. ylasteella meni puol kiekkoa päivässä ilman ongelmia mutta nyt paremman puutteessa ostin parikiekkoa tätä paskaa ja hyii helvetti ku hajusta jo tulee oksennus ja aivan kamalaa olo tästä tulee. hyi!

    • Anonyymi

      Jujh

      • Anonyymi

        Itte oon odens nuuskaa käyttäny noin 3kk terveisin 010


    • Anonyymi

      Ihan ok näätä, tätä kultaa pistin tunneliin ekaa kertaa joskus ylä asteella, ekaksi alkoi ihan helvetinmoinen poraus sama ku tony halme yrittäisi kaikin voimin ruuvata tähtipäämeisseliä ylähuulesi läpi, seuraavana oli luvassa aivan armoton pärinä, siinä tunti ittensä sit niin kovaksi jätkäks kun tuntu että leijuis ilmassa ja silmät pyöri kun pedofiililla puuhamaassa. noh lopputuloksen voitte jo arvata... vessassa lensi sen päivän kinderperunat yms koiranlihakastikkeet toista tuntia putkeen posliiniin. En tähän koskenut sen jälkeen noin vuoteen, kunnes olin tarpeeksi tyhmä taas testaamaan tätä tuotetta. Ja vitunmoiseen koukkuun siitä jäikin ja tässä kymmenes vuosi tätä pötkylää pasasessa ja ylähuuli näyttää enemmän bakhmutilta tai joltain vitun perunapellolta kuin siltä miltä pitäisi. Lyhykäisyydessään, älkää lapset koskeko tähän itse perkeleen ulostamaan ja stalinin valmistamaan aivopesunuuskaan vittu tästä lähtee ekana terveys, toisena hampaat, kolmantena muija, neljäntenä perhe ja sitten henki pois. Tunkekaa vaikka peltiruuveja huuleen ja yllyttäkää isäänne lyömään teitä halolla päähän, sama fiilis tulee. Vitun tyhmä on jos sitä fiilistä lähtee hakemaan uudelleen. Kiitos

    • Anonyymi

      Miten laittaa muka isonki miehe tärisemää ku tällee yläaste ikäsenä tyttönä ei tunnu missää. Monet on sanonu et ekan kerran jälkee oksettaa mut itellä ei semmosta ikinä tullu. Eikä edes sädi. Goatti parempaa ku sätii mukavasti mutta ei nuuska nouse etes päähän.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      32
      4631
    2. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      15
      2618
    3. Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt

      Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko
      Ikävä
      25
      2435
    4. Ihana on nähdä edes ohimennen

      Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su
      Ikävä
      64
      2433
    5. ymmärrätkö miksi minua sattui?

      Vinkki, jätit tekemättä jotain.
      Ikävä
      32
      1817
    6. Saattaisimme olla yhdessä

      Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla
      Ikävä
      32
      1631
    7. Se meidän sydänyhteys

      Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi
      Ikävä
      73
      1496
    8. Mies, mua jotenkin kiinnostaa

      Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?
      Ikävä
      50
      1315
    9. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      66
      1294
    10. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      82
      1241
    Aihe