Odens cold dry extreme

Nmuikku

Tuli ostettua yksi purkki tätä shittiä kolmen xrange-göte-tornin kanssa ja täytyy sanoa, että hirveää kamaa! 15 v nuuskaamista takana ja meinasi melkein taju mennä yhdestä pussista. En voi käsittää, miten jonnet pystyy imemään tätä tornikaupalla - täytyy olla tosi kovat tolet!

12

6345

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ihmettelijässä

      Moro.

      Samaa ihmettelee täällä toinenkin.
      Kaverilta ostin muutaman purkin, ja vaikka itse poltakin, niin kyseinen nuuska vetää kyllä isonkin miehen heikoks.

      Tuntuu ihan törkeesti, kroppa valahtaa heikoks ja hyvä että pääsee sohvalta ylös kun tuntuu kroppa painavan toistasataa kiloa.

      Miten jotkut voi vetää näitä USEITA päivässä!?
      Itte vedän ehkä maksimissaan yhden päivässä, ja nikotiini potkii siitä 1-2 tuntia senkin jälkeen kun on nuuskan sylkäissyt pois.

      Intissä käytettiin Ettania, ja tähän verrattuna se ei ollut mitään.
      Kädet tärisee kun puliukolla ja melkein tekisi mieli antaa ylen tulla vessassa, kun on niin perusteellisesti sekainen olo.

      Iha oikeesti, kertokaa mulle mitä teistä tuntuu vetäistä tälläistä tyyliin purkki päivässä?
      Itteltä lähtis taju jos toisen pussin jälkeen vielä heittäisi uuden perään.

      Netistä, ebaystä, huutonetistä, kavereilta ja laivalta tätä saa, ja jos mikään ei tunnu miltään, kokeilkaa tätä. Omalla vastuulla

      • Anonyymi

        vitun heikot homot


    • justsejonne

      Neiti, mikä neiti.

    • nuuskamulkkunen

      ennemmin tungen omaa paskaa suuhun kuu tota..pärisee muumien talviunilla ja villasukat vipattaa

    • paska_huuleen

      kun on lapsesta asti harjoitellut niin ei tämäkään tunnu missään. nuuskateollisuus tuottaa koko ajan väkevämpiä nuuskia jotta suomen nuoriso saataisiin kunnolla koukkuun.

    • Menee purkki päiväs,

    • Anonyymi

      Itellä menee purkki päivässä, 8 vuotta nyt menny denssiä... mikää muu nuuska ei tunnu miltää ku tähän on itsensä totuttanut. välillä joutuu laittaa molemmille puolille huulia, varsinki aamulla. ah tekee hyvää... rentouttaa kivasti ja saa suolenki suoraksi :)

    • Anonyymi

      aivan karseeta paskaa. ylasteella meni puol kiekkoa päivässä ilman ongelmia mutta nyt paremman puutteessa ostin parikiekkoa tätä paskaa ja hyii helvetti ku hajusta jo tulee oksennus ja aivan kamalaa olo tästä tulee. hyi!

    • Anonyymi

      Jujh

      • Anonyymi

        Itte oon odens nuuskaa käyttäny noin 3kk terveisin 010


    • Anonyymi

      Ihan ok näätä, tätä kultaa pistin tunneliin ekaa kertaa joskus ylä asteella, ekaksi alkoi ihan helvetinmoinen poraus sama ku tony halme yrittäisi kaikin voimin ruuvata tähtipäämeisseliä ylähuulesi läpi, seuraavana oli luvassa aivan armoton pärinä, siinä tunti ittensä sit niin kovaksi jätkäks kun tuntu että leijuis ilmassa ja silmät pyöri kun pedofiililla puuhamaassa. noh lopputuloksen voitte jo arvata... vessassa lensi sen päivän kinderperunat yms koiranlihakastikkeet toista tuntia putkeen posliiniin. En tähän koskenut sen jälkeen noin vuoteen, kunnes olin tarpeeksi tyhmä taas testaamaan tätä tuotetta. Ja vitunmoiseen koukkuun siitä jäikin ja tässä kymmenes vuosi tätä pötkylää pasasessa ja ylähuuli näyttää enemmän bakhmutilta tai joltain vitun perunapellolta kuin siltä miltä pitäisi. Lyhykäisyydessään, älkää lapset koskeko tähän itse perkeleen ulostamaan ja stalinin valmistamaan aivopesunuuskaan vittu tästä lähtee ekana terveys, toisena hampaat, kolmantena muija, neljäntenä perhe ja sitten henki pois. Tunkekaa vaikka peltiruuveja huuleen ja yllyttäkää isäänne lyömään teitä halolla päähän, sama fiilis tulee. Vitun tyhmä on jos sitä fiilistä lähtee hakemaan uudelleen. Kiitos

    • Anonyymi

      Miten laittaa muka isonki miehe tärisemää ku tällee yläaste ikäsenä tyttönä ei tunnu missää. Monet on sanonu et ekan kerran jälkee oksettaa mut itellä ei semmosta ikinä tullu. Eikä edes sädi. Goatti parempaa ku sätii mukavasti mutta ei nuuska nouse etes päähän.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      281
      2926
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      57
      2326
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      348
      2007
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      115
      1733
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      112
      1681
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1375
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1317
    8. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1253
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      58
      1232
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      77
      1181
    Aihe