Tuli ostettua yksi purkki tätä shittiä kolmen xrange-göte-tornin kanssa ja täytyy sanoa, että hirveää kamaa! 15 v nuuskaamista takana ja meinasi melkein taju mennä yhdestä pussista. En voi käsittää, miten jonnet pystyy imemään tätä tornikaupalla - täytyy olla tosi kovat tolet!
Odens cold dry extreme
12
5940
Vastaukset
- Ihmettelijässä
Moro.
Samaa ihmettelee täällä toinenkin.
Kaverilta ostin muutaman purkin, ja vaikka itse poltakin, niin kyseinen nuuska vetää kyllä isonkin miehen heikoks.
Tuntuu ihan törkeesti, kroppa valahtaa heikoks ja hyvä että pääsee sohvalta ylös kun tuntuu kroppa painavan toistasataa kiloa.
Miten jotkut voi vetää näitä USEITA päivässä!?
Itte vedän ehkä maksimissaan yhden päivässä, ja nikotiini potkii siitä 1-2 tuntia senkin jälkeen kun on nuuskan sylkäissyt pois.
Intissä käytettiin Ettania, ja tähän verrattuna se ei ollut mitään.
Kädet tärisee kun puliukolla ja melkein tekisi mieli antaa ylen tulla vessassa, kun on niin perusteellisesti sekainen olo.
Iha oikeesti, kertokaa mulle mitä teistä tuntuu vetäistä tälläistä tyyliin purkki päivässä?
Itteltä lähtis taju jos toisen pussin jälkeen vielä heittäisi uuden perään.
Netistä, ebaystä, huutonetistä, kavereilta ja laivalta tätä saa, ja jos mikään ei tunnu miltään, kokeilkaa tätä. Omalla vastuulla- Anonyymi
vitun heikot homot
- justsejonne
Neiti, mikä neiti.
- nuuskamulkkunen
ennemmin tungen omaa paskaa suuhun kuu tota..pärisee muumien talviunilla ja villasukat vipattaa
- paska_huuleen
kun on lapsesta asti harjoitellut niin ei tämäkään tunnu missään. nuuskateollisuus tuottaa koko ajan väkevämpiä nuuskia jotta suomen nuoriso saataisiin kunnolla koukkuun.
Menee purkki päiväs,
- Anonyymi
Itellä menee purkki päivässä, 8 vuotta nyt menny denssiä... mikää muu nuuska ei tunnu miltää ku tähän on itsensä totuttanut. välillä joutuu laittaa molemmille puolille huulia, varsinki aamulla. ah tekee hyvää... rentouttaa kivasti ja saa suolenki suoraksi :)
- Anonyymi
aivan karseeta paskaa. ylasteella meni puol kiekkoa päivässä ilman ongelmia mutta nyt paremman puutteessa ostin parikiekkoa tätä paskaa ja hyii helvetti ku hajusta jo tulee oksennus ja aivan kamalaa olo tästä tulee. hyi!
- Anonyymi
Jujh
- Anonyymi
Itte oon odens nuuskaa käyttäny noin 3kk terveisin 010
- Anonyymi
Ihan ok näätä, tätä kultaa pistin tunneliin ekaa kertaa joskus ylä asteella, ekaksi alkoi ihan helvetinmoinen poraus sama ku tony halme yrittäisi kaikin voimin ruuvata tähtipäämeisseliä ylähuulesi läpi, seuraavana oli luvassa aivan armoton pärinä, siinä tunti ittensä sit niin kovaksi jätkäks kun tuntu että leijuis ilmassa ja silmät pyöri kun pedofiililla puuhamaassa. noh lopputuloksen voitte jo arvata... vessassa lensi sen päivän kinderperunat yms koiranlihakastikkeet toista tuntia putkeen posliiniin. En tähän koskenut sen jälkeen noin vuoteen, kunnes olin tarpeeksi tyhmä taas testaamaan tätä tuotetta. Ja vitunmoiseen koukkuun siitä jäikin ja tässä kymmenes vuosi tätä pötkylää pasasessa ja ylähuuli näyttää enemmän bakhmutilta tai joltain vitun perunapellolta kuin siltä miltä pitäisi. Lyhykäisyydessään, älkää lapset koskeko tähän itse perkeleen ulostamaan ja stalinin valmistamaan aivopesunuuskaan vittu tästä lähtee ekana terveys, toisena hampaat, kolmantena muija, neljäntenä perhe ja sitten henki pois. Tunkekaa vaikka peltiruuveja huuleen ja yllyttäkää isäänne lyömään teitä halolla päähän, sama fiilis tulee. Vitun tyhmä on jos sitä fiilistä lähtee hakemaan uudelleen. Kiitos
- Anonyymi
Miten laittaa muka isonki miehe tärisemää ku tällee yläaste ikäsenä tyttönä ei tunnu missää. Monet on sanonu et ekan kerran jälkee oksettaa mut itellä ei semmosta ikinä tullu. Eikä edes sädi. Goatti parempaa ku sätii mukavasti mutta ei nuuska nouse etes päähän.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1104316
- 793513
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?833359Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223301Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?263258- 732935
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim642807"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452790Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852579- 92492