en kyllä tiedä ketään

Sinkkua, jota olisi koiteltu näin. Taidan olla ainoa, jota ahdistellaan. Syy? Onko miehisyytesi kateissa vai eikö vaan seiso? Vaimo pihtaa?
5228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaimo pakottaa. :´(

Äänestä

sanoo vihkikaavan, niin silloin loppuu antaminen, niin hyvässä, kuin pahassakin. Aamen

Äänestä
  • Kannattaa olla ateisti?

    Äänestä

  • Jokainen itse päättää ketä katsoo silmiin ja lupaa. Oletko aito vai esitätkö? Ei se jumalauta saa olla pois minun elämästäni.

    Äänestä

Kyllä ahdisteltuja on sinkkuja ja varattuja, et ole ainoa. Ahdistelijalla on miehisyys ja ihmisyys ylipäätään hukassa. Roskiskamaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omavalta kirjoitti:

Sinkkua, jota olisi koiteltu näin. Taidan olla ainoa, jota ahdistellaan. Syy? Onko miehisyytesi kateissa vai eikö vaan seiso? Vaimo pihtaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu