Edelleenkin ikävä miesystävää

Niin, totta totisesti on... ;(
5178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ja teetä niin piristyt! 😏

Äänestä
  • Ei korvaa miesystävää ;(

    Äänestä

soita hänelle..tai viesti..ehkä hänkin sinua

Äänestä
  • Niin EHKÄ. Tämä on kuitenkin yksipuolista ihastumista.

    Äänestä

  • Taidan kohta tarttua tuohon Kaalimato-mainokseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainenvapaalla kirjoitti:

Niin, totta totisesti on... ;(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu