Jutta on vapaa!

Godzilla Kokkonen olikin outo kaveri Jutan pariksi
5496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oli joo. Bodari aineissa.'


HAHAHHHAAAAAAAA

Äänestä

Kuka huijaa ja ketä?

Äänestä
  • Jutta vaihtaa aina äijää jos saldot ei näytä hyvältä. Mulla ei ole mitään mahiksia. Mutta kyllä nuolisin Juttaa urakalla joka reiän hartaudella.

    Äänestä

  • hyväkesämeno kirjoitti:

    Jutta vaihtaa aina äijää jos saldot ei näytä hyvältä. Mulla ei ole mitään mahiksia. Mutta kyllä nuolisin Juttaa urakalla joka reiän hartaudella.

    Samoin minä! Revaa ja anaaliaukkoa nuolisin 15 minuuttia! Maistaisin myös pissaa.

    Äänestä

Aivan huikeeta, ja siis aivan huikeeta, vielä kerran aivan huikeeta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IGF1 kirjoitti:

Godzilla Kokkonen olikin outo kaveri Jutan pariksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu