Mahtavaa...

Tuskin maltat odottaa. Teenkö kalenterin vai käytätkö kampoja? :'(
6229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei kun lasken päiviä paluuseesi. :)

Äänestä
  • Tässä ei ole kyse mistään paluusta.

    Äänestä

Harmi,että ajattelet minusta noin,minä pidän sinusta kovasti vaikkei siltä vaikuttaisikaan.

Äänestä
  • Enhän minä tässä ole se osapuoli, joka haluaisi näin käyvän. Et ei nähtäis enää juuri koskaan... Ja toisen ajatuksia on turha lähteä arvailemaan, ainakaan positiiviseen suuntaan.

    Äänestä

Joko päivät alkaa olla luetut?

Äänestä
  • Kyllä tässä jonkun aikaa menee, tarkkaa ajankohtaa tietämättä. Suren vain jo etukäteen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eroonminusta kirjoitti:

Tuskin maltat odottaa. Teenkö kalenterin vai käytätkö kampoja? :'(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu