Myyntiedustaja, 2 paikkaa, PEZ Media Oy

pezmedia

Pez Media Oy on tammikuussa 2015 perustettu myynnin ammattilaisyritys joka toimii tällä hetkellä Helsingissä, Tampereella ja Lahdessa.
Etsimme NYT LAHTEEN toukokuussa 2016 avattuun uuteen toimistoomme ahkeria ja sujuvasanaisia myyjiä!
Edustamme useita eri päämiehiä ja etsimme nyt kahta reipasta ja selväsanaista puhelinmyyjää myymään päämiehemme koulukiusaamisen ehkäisevää työtä tukevaa lehteä.

Lehdellä on oma auttavapuhelin ja kouluissa kiertävät ammattilaiset kiusaamisen ongelmanratkaisijat jotka ovat tehneet tätä työtä toistakymmentä vuotta. He ovat saaneet loistavia tuloksia ja uusia ongelmanratkaisijoita ja tukipuhelimen henkilökuntaa palkataan koko ajan lisää. Tähän tarvitaan lehteä jota myymme ja jonka levikki on nyt 25.000 lehteä. Lähdemme yhdessä nostamaan levikkiä ja kehittämään toimintaa sitä kautta.
Koulutamme kaikki myyjämme omassa koulutusohjelmassamme, joten kokemusta et välttämättä tarvitse, vaikka haittaakaan siitä ei ole. Meillä on mahdollisuus suorittaa myös myynnin ja asiakaspalvelun merkonomin tutkinto.
Työkaluinamme ovat alan uusimmat laitteet ja ohjelmistot. Työilmapiirimme on loistava ja kannustava. Ikäviä ihmisiä emme huoli myyntitiimiimme.

Hakijalta odotamme:

-Hyvää motivaatiota
-Ahkeraa asennetta
-Tervettä ahneutta
-Tiimityöskentely kykyä
-Halukuutta uuden oppimiseen

Lahden toimistomme sijaitsee ydinkeskustassa. Käytössäsi on modernit ja laadukkaat työkalut ja ohjelmistot työhösi. Työilmapiiri on loistava ja työkaverit mukavia. Meillä on hyvä tai itse asiassa paras ME henki.

Tarjoamme kiinteän 1400 € kuukaudessa pohjapalkan, sekä kannustavan provision.


Hakemukset osoitteeseen [email protected] tai verkon kautta www.pezmedia.fi/rekry

0

130

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

        Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
        Ikävä
        94
        1855
      2. Ei se mene ohi ajan kanssa

        Näin se vaan on.
        Ikävä
        86
        1313
      3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

        Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
        Ikävä
        110
        1143
      4. Tunnistebiisi

        Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
        Ikävä
        76
        1027
      5. Taidat tykätä linnuista paljon

        Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
        Ikävä
        117
        986
      6. Okei nyt mä ymmärrän

        Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
        Ikävä
        57
        863
      7. Miks käyttäydyt noin?

        Välttelet kaikkia kohtaamisia...
        Ikävä
        47
        781
      8. Ei sun tarvi jännittää enää

        en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
        Ikävä
        36
        772
      9. Olen huolissani

        Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
        Ikävä
        48
        731
      10. Minkälainen ääni mulla on mies

        Sinun mielestä?
        Ikävä
        33
        693
      Aihe