Siihen, että sinut jälleen tapaan.
Lasken tunteja
Ikäväollut
17526
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Aletaan olemaan voiton puolella jo :)
olisko n.70 h kun saatan nähdä hänet.ihan kiva.
Kohta loppuu oluset ja
Voi hellanlettas sentään pläääääh buuu booring
Tuskin, oot vaan naimisissa vain ja ainoastaan tämän palstan kanssa.
Samoin kuin sinä. Et muuten ois vastannut noin.
Kyllä täällä käyn, mutta itseäni ainakin ärsyttää juuri tällaiset avaukset, joissa kuvitellaan puhuvansa suoraan sille kaivatulleen tämän palstan kautta. Ei tämä mikään kaipaus tai seurustelupalsta ole, vaan asialliseen keskusteluun tarkoitettu, siksi kommenttini. Tuo on juurikin sellainen aloitus, jolla täällä joku on aloittanut sen oman päämäärättömän sekoilunsa.
Hyvin sanottu. Tämä osuu täällä kaikille niille omassa illuusioissa eläville ja oman elämänsä hukkaaville.
No ei kun vasta alussahan tää on, monta on laskettavaa tuntia, päivää viikkoa... :(
ootkohan koskaan tuntenut mitään ?
Ei ehtiny, sait niin nopsaan
On ihanaa, kun on jotain, mitä odottaa... Vielä ihanampaa olla yhdessä...
Nyt on puhti pois ja pieni tyhjyys mielessä, kun tietää, että tovi menee seuraavaan tapaamiseen... No päivä-pari, niin kiskon itseni tästä ikävän suosta kuiville ja alan taas elää.
Leikkijää ja leikkijöitä en tahdo tavata. Toki suhteen kuuluu olla leikkimielinenkin (minun kanssa täystosikko ei pärjäisi), mutta minulle suhteet ei ole pelleilyä.
Minä lasken ensin päiviä, ja sitten kun h-hetki on lähellä niin sitten vasta tunteja... ikävä on. Pitää nauttia joka hetkestä, kun näemme aika harvoin.
Voi kun minullakin olisi joku tuollainen ihanuus, joka ajattelisi noin.
Tapaamiseeni hänen kanssaan enää tunteja, ei päiviä.... Vähän ehkä jännittää, kun ei olla pitkään aikaan tavattu..
palttia rallaa 79h ja hiukka yli:)