Tein rikosilmoituksen matujen häiriköinnistä ja päälle käymisestä Hennalassa. Poliisi ei tutki asiaa ollenkaan koska asiaa ei saa selvitettyä, heidän mukaansa. Matu saa tehdä ihan mitä tahansa, ja poliisi vain levittelee käsiään? Eikö ole nyt omankäden oikeius paikallaan? Omalla kohdalla ainakin seeuraavankerran puhuu pessäpallomaila.
Matujen häiriköinti jäi tutkimatta
matulleturpiin
9256
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Suomessa voi hakata raiskata ym.kivaa. Kun ei poliisi puutu,tulevat yhä rohkeammiksi.
Nyky poliisit ovatkin pelkkiä neitejä eikä mitään miehiä. Nutturapäät ajelevat vain poliisilaitoksen ja vokin väliä autoissaan. Me maksamme niiden palkat ja kulut, mutta mitään emme saa rahojen vastineeksi. Matut saa häiriköidä, käydä kiinni, huoritella naisia, raiskata ja pahoinpidellä ja poliisi ei tee mitään. Rikosilmoitusten teko on ihan turhaa joten otetaan oikeus omiin käsiin ja hakataan jokainen röyhkeä matu ulos maastamme.
Mielestäni ei kukaan ulkomaalainen ole häirinnyt minua.Pientä flirttiä vain kuten kuuluukin olla naista kohtaan.M utta ei kähmimistä ynnä muuta.
Rasistit täällä mesoaa-mustasukkaisia?
"Ime mulkua"youtube mamu
ählämit haisee vuohen esinahkalle
Suominaisena korjaan heti moisen luulon. Kaunottarena en todellakaan huoli mustaa munaa. Katson patakinnasta hitaasti ylhäältä alas ja käännän sen jälkeen halveksien pään pois. On muuten tepsinyt.
Mulla pn mennyt täysin poliisien oikeudenmukaisuuteen. Täysiä mulkkunarsisteja!
Heh. Kyllä on Jungnerin viimeinen juttu ihan totta.
Hennalassa KKK:n tonttulakkipäinen valkoinen terrorismi nostaa taas päätään.
Jotain mamukriitikon päässä sentään heiluu, kun on blankko tonttulakki.