Oletkohan jo

Kotikaupungissasi, jossa tunnet itsesi kotoisaksi. https://www.youtube.com/watch?v=lY32ONmcHTk
5237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuka kysyy?

Äänestä

enää ole muuten kuin muistoissani ikuisesti, siis vanhempiani.
Kotona olen, ja nautin olostani ja just nyt Elviksen biisistä,,,

Äänestä

Ihan joka päivä tulee vietettyä iso osa vuorokaudesta kotikaupungissani, on niin helppoa kun kämppäni on noin bissepullonheiton päässä kotikaupungista.

Äänestä

Kyllä olen!

Äänestä

Maalla ollaan. Tule tänne luokseni cityboy :).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lomailevallenaiselle kirjoitti:

Kotikaupungissasi, jossa tunnet itsesi kotoisaksi. https://www.youtube.com/watch?v=lY32ONmcHTk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu