Soili on ihanin palstalla.

Terkkuja_hänelle

Se on taivaan tosi.

24

479

    Vastaukset 24

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Terkkuja_sinne

      Nosto ylöspäin.

      Kivaa kesää Soilille.

    • TerveisinSoili

      Voi kiitos, miten ihanaa!! Haleja!

      • ToivoenKauniitaUnia

        Kiitokset haleista. :) Kauniita unia. :)


    • Minäkin tunnen yhden todella empaattisen ja temperamenttisen Soilin.

      Mukavaa kesää hänelle sinne busineksen keskelle ja rentouttavaa lomaa.

      • TONI.ORTELA

        MNÄ TUNNEN YHDEN TROLLIN JOKA TUNTEE MONIA S-NAISIA JA KIRJOITELEE NIILLE KAIKILLE TROLLI VIESTEJÄ


      • Se on hienoa että tunnet trollin. Minä en ole trolli enkä kirjoittele trolli viestejä.


      • Antaa Tonin olla kaikkien ässien rakastaja.

        En aio nuolla kenenkään persettä kun en ole mikään perseennuolija. Moni varmaan pääsee persettä nuollen helpommalla elämässä, mutta minä olen itsepäinen omien polkujen kulkija.


      • paskat.nuoltuna

        Siinäh'än sä nuoleskelet jo. Ensin nuolit sitä sen elluhaloa joka nuolekselee riston persereikää oikein antaumuksella. Ruokalee riston paskatkin siitä peräaukosta. Sitähän elluhalloa sinne nuolit perseestä oikein urakalla. kehuskelit. Pgp, pxp joka trolli myöskin nykyisin 777 sitähän kävit oikein lipomassa pillua myöten. Livoit pitkin vedoin kielelläsi sitä paskasesta perseestä limaiseen pilluun asti ja kehskelet kun se haukkui kaikkia. Nytkö on vuorossa soili? Uusi tonin trolli hahamo jota käytä taas kielelläsi vähän nuolemassa?

        Nuoleskelustas jää paskanen raita kieleesi! Varo ettei maku jää ikuisiksi ajoiksi siihen. Voi ruokailussa maistua huora paskat ikuisesti


      • Minä en ole kukaan noista enkä kaipaa ketään Elinaa.

        Soilikin tietää millainen olen, eli yhtä empaattinen, tulisieluinen ja jäärä kuten hänkin. Silti mukava ja puhelias ihminen kuten Soili.

        Perseennuolijaa ei minusta saa tekemälläkään enkä kirjoitelle noille nimimerkeillä minkä litanjan luettelit.

        Taidat itse olla palstan pahin trollaaja ja riidankylväjä. Ihminen joka oikeassa elämässä ei uskalla lähestyä ketään tai puhua kenellekkään. Täällä sitten kirjoittelet ilkeästi muille ja saat siitä pervertistä mielihyvää. Montako parisuhdetta sinulla on ja kuinka monta lasta? Taitaa vastaus olla nolla? :)


      • adiooos

        Elina? Kuka vatun horo se elina???? Onko palstalla kiva pettää??? Montako huorausta sullakin on ollut? Nuole sitä saria, Susannaa, Suvia. Soilea. Satua, Annea. Oonaa Fannya ja Annia, Annaa ja Riinaa jotka sen Tonin kaiVITTUJA on. Livo perseestä limaseen pilluun niitä sen huoranvittuja


      • sellanen_masa
        M....Mies kirjoitti:

        Minä en ole kukaan noista enkä kaipaa ketään Elinaa.

        Soilikin tietää millainen olen, eli yhtä empaattinen, tulisieluinen ja jäärä kuten hänkin. Silti mukava ja puhelias ihminen kuten Soili.

        Perseennuolijaa ei minusta saa tekemälläkään enkä kirjoitelle noille nimimerkeillä minkä litanjan luettelit.

        Taidat itse olla palstan pahin trollaaja ja riidankylväjä. Ihminen joka oikeassa elämässä ei uskalla lähestyä ketään tai puhua kenellekkään. Täällä sitten kirjoittelet ilkeästi muille ja saat siitä pervertistä mielihyvää. Montako parisuhdetta sinulla on ja kuinka monta lasta? Taitaa vastaus olla nolla? :)

        Matti nuoleskelee kaikki akat läpi vaikka oma akka kotona ja pari kakaraakin. Huoraa täällä ja tuolla. Noi plikat antaa tussuaan helpten niin ,Matti lipoo ne ja heittä akat sivuun ja ottaa sitten tonin uuden akan pastalta. Nuo on ehkä huoraillut tiensä matin pippeliin.. Huomiohoroilullaan


      • Antaa Matin tehdä sellaista jos tahtoo. Minä en ole Matti.


      • TONIN.HUORIEN.NAIJA
        M....Mies kirjoitti:

        Antaa Matin tehdä sellaista jos tahtoo. Minä en ole Matti.

        MONYAAKO HUORAAT M. TONIN HUORISTA NÄYTÄT PITÄVÄN. ONKO PXP JOTA NUOLIT SOILI OULUN HIIROSISTA. SIELTÄ PGP SANOI OLEVANSA


      • Minun tarkoittamani Soili ei ole Oulusta vaan pääkaupunki seudulta ja Rovaniemeltä. Ota siis ihan rauhallisesti.


      • hahhahahhahah

        Siis se sama joka oli ennen susanna. ? *taptaptap* hiihhiiih.


      • luintämänketjun
        M....Mies kirjoitti:

        Antaa Tonin olla kaikkien ässien rakastaja.

        En aio nuolla kenenkään persettä kun en ole mikään perseennuolija. Moni varmaan pääsee persettä nuollen helpommalla elämässä, mutta minä olen itsepäinen omien polkujen kulkija.

        M mies on fiksu mies, sen huomaa hänen vastauksistaan. Onnea hänelle, mikä sitten liekään aiheena.


      • Teatteria.vain

        Soili Marko on trollihahmot. Soili väittää Markonsa kiusaavan häntä palstalla ja Marko on hahmossaan sellainen joka on "fiksu" ja sittea laittaa häirintä viestejä soilille. Teatteria niin kuin suurin osa rekatuista nimimerkeistä on. Tämän näyttelijän rooli in tuo. Tonin nukketeatteri ihmisillä. Psykopaatin leikkiä muilla ihmisillä ja niiden liikuttelua nukketalossaan


      • Sinun tarkoittamasi Toni voi tuota tehdä siellä Oulussa. En tunne koko ihmistä, niin paha on sanoa millainen hän lienee?

        Minä ja Soili emme ole puheväleissä tai nähneet toisiamme sitten vuoden 2009 -2010 milloinka tuli sanaharkkaa väärinkäsitetyistä asioista puolin ja toisin. En kiusaa ketään enkä leiki ihmisillä tai ihmisten tunteilla.

        Tykkään tavata vanhoja tuttuja ja vaihtaa kuulumisia ihmisten kanssa. Elämä on lyhyt ja siitä pitää nauttia ja erimielisyydet olisi hyvä ratkoa mahdollisimman pian etteivät ne paisu.


    • elluhalloyb

      Kirjoittaja olet hirveä
      Olen ELLUHALLO
      Risto on Risto
      Mua ei nuole kukaan
      Jos en anna lupaa.Enkä tykkää kirjoittamastasi sexsistä
      Tavallista olla pittää(*_*)
      Sotket minut asioihin mihin en kuulu!

    • tsemppiiteille

      Minä kimppaan, varmaan näin on :) ihanat ihmiset ovat ihania.

    • ponnaaja

      odotellaan tässä jotain tekstiiliä, huonekalua, kodintarviketta tai vaikkapa astiaa, pesuainetta tms, joka saanut nimen Soili, uudeksi myyntihitiksi. miksei myös lauluna kävisi

      • LadyLadyLady

        Mulla on mekko johon kuuluu jakku ja joka on merkkiä; "Lady Soili".


      • Minusta tuo nimitys Lady Soili osuu hyvin minun tarkoittamalleni naiselle.

        Hän on oikeasti Lady.


    • Ylösnosto

      Nosto

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      137
      1557
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      143
      1383
    3. Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak
      Maailman menoa
      119
      879
    4. Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen

      800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja
      Sinkut
      123
      836
    5. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      77
      805
    6. 56
      751
    7. Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?

      Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero
      Kotimaiset julkkisjuorut
      156
      606
    8. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      299
      580
    9. Aloitan kiertotalouden

      Aloitin tänään kiertotalouden, ei mulla nyt oikeastaan muuta MOI
      Lieksa
      37
      571
    10. Kuka hukkui

      Kuka hukkui eilen kätkytniementiellä?
      Pyhäjärvi
      6
      540
    Aihe